Skocz do zawartości

pilne! Problem z After Effects 7.0


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Wczoraj pracowałem w AE 7.0, zapisałem projekt, a dzisiaj gdy próbuję uruchomić program wyskakuje mi coś takiego: error.jpg

Przeinstalowałem SP2, ale to nic nie daje. Program działał, a po restarcie kompa przestał. AE 6.0 Tryout działa, ale problem w tym, że nie mogę w nim otworzyć projektu z 7mki. Zna ktoś jakiś sposób na ten error? Co on w ogóle oznacza?? :> Może ktoś już uporał się z tym i nie będę musiał dzwonić do Adobe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mialem kiedys taki blad, ale wlasnie zmienilem ae z 6 na 7 i przeszlo, do tej pory nie wiem co to jest wiec niewiele Ci pomoge, bedzie chyba musial zrobic nowa compozycje ale reinstal samego rpogramu, sproboj u jakiegos znajomego moze zainstalowc 7ke i otworzyc ten projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kilka rzeczy:

 

Sprawdź podgląd zdarzeń - możliwa aplikacja zawieszająca Aftera. Dziennik aplikacji czy coś takiego.

Poza tym zobacz ile żre procesora i pamięci jak się odpala.

Update Aftera + update windows też.

Zrób nowe konto Admina i odpal program (lub wykasuj After, zrób nowe konto i na nim instaluj). Kasuj także foldery preferencji usera.

Wywal pliki pobierania wstępnego i tymczasowe.

Sprawdź czy nie masz błędów na dysku - After nie lubi nawet minimalnych.

Jak masz SCSI to odepnijbo karty często powodują konflikty.

 

Poza tym możesz jeszcze cofnąć system - ale to na końcu.

 

Jak coś to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Cofnięty system nie pomagał, SCSI brak, błędy mam, ale nie na tym dysku (mam drugi dysk, z walniętymi sektorami, na którym jest linux - winda się nie odpalała, ale linux smiga stabilnie :) ) - wcześniej działało. Updt zrobione. Nie mam czasu już się z tym bawić - spróbuję to poskładać w 6 na szybko.

tadek> bez nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nie mam na to czasu - jak skończę to, co mam zrobić wtedy poszukam. Stestuję też na szybko instalkę CS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie przypomne co to dokladnie bylo to ci napisze... mialem kiedys taki problem....

wywal inne aplikacje adobe... przede wszystkim illustratora...

liste fontow... profile kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Lista fontów - właśnie to może być to, bo CS 3 też się nie odpala, a 7mka przestała działać właśnie po zainstalowaniu nowych fontów. (dopiero teraz to skojarzyłem, że zrobiłem restart własnie po to, żeby się zainstalowały). Jakie to ma znaczenie, jakie fonty są w systemie?? :> Nie pamiętam które doinstalowałem ostatnie.

 

 

edit: I po problemie - czcionka MESPREG.ttf nie lubi się z Premiere :) -Dead_ uratowałeś mi życie :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności