Skocz do zawartości

Bitwa 3D: WYNIKI NOMINACJI!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie!

 

Oto wyniki przeprowadzonych nominacji (kolejność alfabetyczna):

 


  • AdekCG
  • barton_fink
  • Elmo22 & eco
  • ferni
  • General Straw
  • gryzon
  • jaras
  • _Kreska_
  • krzyhhh
  • Lewus
  • pikSar
  • Ravzone
  • RK
  • Simple_man
  • ttaaddeekk
  • Jonasz_Real
  • Mironeczek
  • SoAD

 

Wszystkim nominowanym gratulujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratuluje wszystkim nominowanym i tym któży odpadli (to oczywiście ja i "paru innych). Zrobiliśmy kawał dobrej roboty

 

tak jest! w tej bitwie pracki nominowane sa na mistrzowskim poziomie, pracki b.dobre sie nie dostaly, troche im brakowalo (nie mowie o swojej, w mojej wiele brakowalo :P ) gratuluje i zacieram raczki na nastepna bitwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i życzę powodzenia wszystkim nominowanym:), wszystkie prace są świetne, ciekawe jakie będą wyniki:D.

 

Moja pracka niestety nie została nominowana, co mnie wcale nie zdziwiło... ale może następnym razem będzie lepiej XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- dziwnie się czuję. Oczywiście cieszę się z nominacji, jestem dumny itd itd ale... moja pierwsza praca jest nie do odzyskania a druga dopiero w 20% skończona (komputer wróci z serwisu w poniedziałek) także nie mam poczucia że "zasłużyłem". W każdym razie dziękuję i zrobię co będę mógł żeby nie zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oprocz gratek dla nominowanch, chcialbym serdecznie pogratulowac/pozdrowic tych, ktorzy sie do nastepnego etapu nie dostali...

oni zasluguja na uznanie tak samo jak nominowani.

pozdrawiam wiec serdecznie;)

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Gratuluje nominowanym i tym którzy nie dostali dalszej możliwości walki! Ważne że braliście udzial w bitwie! zabawa i zdobywanie doświadczenia najbardziej się tu liczyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wśród tych, którzy nie zostali nominowani rozlosujemy nagrode pocieszenia w postaci '24 godzin z jednym z wybranych moderatorów' :P:P:P

 

nie no gratuluje wszystkim. bitwa naprawde trzyma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim,

Jakoś w tej bitwie widzę wyjątkowo dużo bardzo dobrych prac

Cieszę się że Mironeczka i Jonasza jednak dodaliście, byłoby dziwnie gdyby się nie dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

tadek miałeś na myśli siebie? ;D

 

 

chudy niezły pomysł z tą nagrodą pocieszenia ;D albo chociaż uścisk Modka albo samego Admina ;)

 

 

 

--------------------------

edit: tadziu wiem, to był taki żarcik ;-) no ty byś miał nie dostać nominacji???? to bym zakonczył zabawę z grafiką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dajcie jeszcze Pierzakowi pls, przeciez to dobra praca, nawet bardzo. Za sam wyraz twarzy dzieciaka nalezy sie :], te skóre tylko poprawi zeby nie była taka matowa i bedzie gitarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

jako, ze swierzak jestem mam kilka pytan: czy w watku:

Max3D.pl Forum > Challenges > Bitwa 3D: Małe jest piękne >

prezentowane sa prace tylko z aktualnej bitwy, czy wszystkie bitwy sa pomieszane ? i po prostu ludzie tytuja swoje prace w rozny, czesto dziwny sposob :) widzialem tam rozne ptaszki i inne wydawaloby sie nie zwiazane z tematem prace.

i jeszcze jedno: czy niedaloby sie nominowanych prac przeniesc do innego watku ? najlepiej w postaci skonczonych obrazkow, ulatwiloby to przegladanie, bo nie ukrywam ze ciezko sie polapac :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texel - tu są prace tylko z aktualnej, aczkolwiek niektórzy bardzo luźno traktują temat.

jak będzie sonda to zazwyczaj wtedy są linki do poszczególnych prac, wtedy łatwiej się doszukać.

 

Mam pytanie do moderatorów - jak właściwie wygląda proces nominacji? Głosowanie na poszczególne prace? Punkty? Eliminacja gorszych prac? System łapówkowy z kasą zbiorową? Tak tylko z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace sa zbierane z watkow i udostepnione moderatorom. Kazdy z nich wybiera swoje typy (po okolo 15 prac dla dzialu 2D i 3D), potem zliczana jest suma punktow. Niektorzy glosuja tylko na 2D lub tylko na 3D, w zaleznosci w czym czuja sie kompetentni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies nieporozumienie, zeby moderatorzy robili preselekcje (nominacje) dla jurrorow. z calym szacunkiem ale modertorzy nie zawsze sa w stanie ocenic prace pod kazdym katem, w szczegolnosci plastycznym. i pewnie dlatego prace mookiego oraz pierzaka nie zakwalifikowaly sie do nominacji. a wedlug mnie sa to bardzo dobre prace wlasnie od strony graficznej, widac w nich przemyslana, wrecz plakatowa koncepcje.

i przedewszystkim dobry pomysl powinien byc doceniony i wyrozniony a nie tylko zdolnosci techniczne.

 

natomiast za absolutny SKANDAL uwazam dopuszczenie pracy niejakiego jarasa. ktory w sposob ewidentny naruszyl prawa autorskie znanego karykaturzysty Jana Op De Beecka. i zupelnie bez skrupulow opracowal jego dzielo, pewnie uwazajac ze skoro z internetu, to prawa autorkie automatycznie przestaja obowiazywac. troche przypomina to przypadek Karola Harabasza opisany tutaj: http://www.ereoh.com/2up/?p=1602

rozumiem, ze zyjemy w Polsce, gdzie poszanowanie praw autorskich innych tworcow jest prawie zadne. ale to niczego nie usprawiedliwia. szczegolnie ze sklad jurry jest miedzynarodowy. dlatego uwazam, ze ta praca (choc bardzo dobra) powinna zostac zdyskwalifikowana. chocby ze wzgledow edukacyjnych. nie wspominajac, ze za to mozna pojsc siedziec :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności