Skocz do zawartości

Bitwa 2D: WYNIKI NOMINACJI!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie!

 

Oto wyniki przeprowadzonych nominacji (kolejność alfabetyczna):


  • Dzordan
  • JakkaS
  • Lacedeamon
  • ManiakS
  • Marduk
  • Maroński
  • mayk
  • misiekhc
  • Morbid_Karbid
  • moris
  • nail855
  • Norden
  • OmeN2501
  • ortheza
  • tymko
  • Tortur
  • Z-brush

 

 

Wszystkim nominowanym gratulujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratulacje panowie chociaż... obecność niektórych prac w tym gronie i brak niektórych (chociażby Tortura, Z-Brusha czy Artoziego) jest dla mnie dużym zaskoczeniem. No ale to nie ja decyduje..... Jeszcze raz gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie doczekalismy, choc sie okazuje ze wcale nie chcialem poznac tych nominacji.

 

Gratuluje nominowanym i lacze sie w bolu z poszkodowanymi! ;] to ze nominacje beda kontrowersyjne sie domyslalem, ale troche przesadzili. Jedno jest pewne, wszyscy sie czegos nauczylismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak jak się spodziewałem... gratuluję wszystkim nominowanym i wszystkim, którzy skrobnęli coś w tej bitewce. nie pozostaje mi nic innego jak życzyć sobie, żeby następnym razem znaleźć się w tym zacnym gronie. poza tym to szczególnie cieszy fakt, że w finale jest mój faworyt. ma się rozumieć nie powiem kto to bo to może być zły omen :cool: (choć za cholere nie jestem przesądny). i jeszcze tak na poważnie dodam, że niektóre pracki w finale to ogromne zaskoczenie. moim skromnym zdaniem nieobecność np. takiego Pana Mruka to jakieś nieporozumienie. pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia w dalszej pracy nad sobą. specjalne ukłony dla jury. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nominowanym!

 

A co do mojej nieobecnosci mowi sie trudno.

 

edit:

 

o co biega? nie bylo mnie i jestem? to znaczy ze moge jeszcze zniknac?:) lol

ale fajnie:)

 

btw

 

bardzo zaluje ze nie ma thx w gronie nominowanych. zaprezentowal prace ktora wyrozniala sie pomyslem, glebia merytoryczna i dusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności