Skocz do zawartości

Glosne chlodzenie na procu.


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zmienilem komputer na nowy i chyba rozpoczely mi sie klopoty:) Chodzi o to iz, chlodzenie czyli wentylatorek dodawany z procem (w tym przypadku AMD64X2 5600+) mimo pracy w dosie czyli przy minimalnym obciazeniu potrafi strasznie sie rozpedzac a co za tym idzie wytwarzac dosyc mocny chalas. Gdy otworze obudowe cichnie, ale gdy zamkne, zaczyna sie makabra:) Czy mieliscie takie przypadki? Czy alternatywne coolery potrafia dzialac wydajnie i cicho? Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po zdjęciu obudowy cichnie od razu, czy trzeba trochę poczekać? Jesli to drugie to pewnie wentylator nie wyrabia, a gdy dostanie więcej chłodnego powietrza z zewnątrz to może obniżyć nieco prędkość. Najlepiej doinwestuj w jakiś fajny coolerek. Prawie zawsze są lepsze od boxowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, chlopaki! Wlasnie kupilem ScytheInfinity a do tego dwa wiatraki wentylujace obudowe. Wieczorkiem sprawdze. Powinno grac o ile ten infinity zmiesci mi sie pod maske gdyz jest ogromny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor polecam "ARCTIC COOLING FREEZER 7 PRO" - cos mi sie zdaje ze jest wersja na amd, wiec czystym sumieniem polecam , 6 hit pajpow + wiatrak tak jak w infinity, w zupelnosci wystarczy a i do obudowy ładnie wchodzi :) cichy i chlodzenie dobre, na p4 2.8 w stresie max 48 stopni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor polecam "ARCTIC COOLING FREEZER 7 PRO" - cos mi sie zdaje ze jest wersja na amd, wiec czystym sumieniem polecam , 6 hit pajpow + wiatrak tak jak w infinity, w zupelnosci wystarczy a i do obudowy ładnie wchodzi :) cichy i chlodzenie dobre, na p4 2.8 w stresie max 48 stopni ;]

 

też mam wsadzonego na AMDx2 i zmieścił się bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traitor rozumiemy, dlatego Ci poleciłem freezera ktory sie miesci. Wszyscy pisza ze infinity to giga bydle :) i nie ma szans wpakowac go do zwyklej obudowy i ja zamknac ;) nawet nie wiem czy by sie zmiescila w szerszej duronowskiej ;)

 

Tak czy inaczej jestem zadowolony z freezera, polowe kasy w dodatku zaoszczedziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

zmień obudowe, infinity jest zaj...ty, wystarczy ze znajdziesz tak co ma ze 205mm szerokosci. Polecam http://www.komputronik.pl/Obudowy/Chieftec/seria_Bravo/seria_BH__MidiTower_USB/Firewire/Audio_/Chieftec_BH_01B_B_B__400W/pelny,id,19701/

spoko do niej wejdzie a i miejsca troche na przyszlosc sie przyda.

jak zainstalujesz infinity zdziwisz sie jak glośne są dyski twarde i zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności