Skocz do zawartości

Scena 3D: The Desk


Misic

Rekomendowane odpowiedzi

Pora zacząć wreszcie jakiegoś WiPa... a zacznę takim oto pięknym, pustym biureczkiem, które w miarę upływu czasu będzie się zapełniało różnymi różnościami (jakieś propozycje?). Nie robię biurka na wzór swojego, bo u mnie to straszny bur.., bałagan jest i ciężkoby to zrobić :P Ale kto wie, może w przypływie geniuszu coś ciekawego z mojego deska się na nim znajdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, narazie po godzinie przykręcania śrubek wykreaturowałem moją przedwojenną, ruską (to widać) lampkę... przecież to gówno nie ma żadnych kabelków i w dodatku wsjo się ledwo kupy trzyma, a ile roboty miałem przy jej modelowaniu... a na dodatek nadal nie wiem jak ona działa... lol, double lol [lol2]

 

Te jak zrobić zgniecioną kartkę papieru? Noisa dać na sferę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest apdejcik...

 

Ciekawe czy ktoś zgadnie co to jest to siedzące na biurku :] Dodałem jeszcze plakat Tomaszewskiego (jeszcze nie ma teksturki, ale to na końcu) i półeczkę w stylu \"Więziennym\" :) Aha i papierek pod lampę, żeby się biurko nie porysowało, bo to bardzo drogie biurko było :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się koncepcja zmieniła, dlatego mała zmiana, z biurka zniknął kosmita, do jakoś mi tam nie posował do całej reszty... może gdzieś indziej wykorzystam (lol :) ) Jak widać, na załączonym obrazku, kubek z kredkami i nietylko się pojawił na biureczku i książeczki na półeczce :D

 

Pracę robię z doskoku, dlatego takie małe apdejty są :(

 

Co myślicie o kubeczku? Wygląda jakoś sensownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem, całkiem:] Dodaj jeszcze jakies zszywacze, kilka spinaczy, kilkanascie ksiazek, porozwalane płyty, monitor, mały tablecik, nożyczki, jeszcze kilka książek i pełno luźnych kartek:] I wtedy będzie prawie tak jak jest u mnie:] A tak na serio to keep on working.

 

--edit---

jeszcze mógłbyś dodać szklanke z wodą /bądź z czym innym/ + kaustykę:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jej jeszcze nie pozaginałem rogów i nie pogniotłem trochę :) Ale to ma być mapa (plakat) Wielkiej Brytani, żeby trochę bardziej kolorowo był na tym biórku.

 

A co do figurki, to jakby się ktoś pytał to był stojak pod komórkę :D

 

Wiesz kozioo, szklanka z wodą (albo jakimś innym płynem) trochę mętną bo w końcu stała tam od kilku dni byłaby nawet tam pasowała :P

 

Porożzucane, pogniecione kartki były w zamyśle, ale mam problem z modelingiem :( Macie jakiś pomysła jak zrobić pogniecioną (zgniecioną w kulkę) kartkę?

 

Który wbić Tomaszewskiemu na plakacie w czoło... http://www.rayrogers.com/fixpix.htm :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grejt ajdija :D Już jedną wybrałem, ale teraz mam inny problem, nie wiem jak zrobić kompa :( Ma to być coś w stylu XVII wiecznym: Monitor 13\", pożółkły, rozlatująca się odbudowa pod monitor (kiedyś były takie), stojąca (a właściwie to leżąca) poniomo, a nie pionowo + myszka z trzema przyciskami bez rellerów.

 

 

Ale jest problem, bo żadnych zdjęć w necie nie mogę znaleźć :( Byłbym więc bardzo dźwięczny za jakąkolwiek pomoc :) Pod wieczór będzie mały apdejcik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobisz takie biorka jak ja mam czyli polowe biorka mi zajmuje komputer bo mam go bez obudowy :D a po lewej od monitora stera niedopalkow i przepelniajaca sie popielniczka :D

A btw to nierob na tym biorku takiej szpitalnej czystosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry, on ma pozaginane rogi, tylko tego na rederingu nie widać, a zmarszczka jest, tylko też jej nie widać.

 

A co do popielniczki to niezła myśl... szpitalna czystość to jest narazie, bo wstawiam same duże obiekty i trudno jest nimi zrobic bałagan... jak dojdą pety i inne małe duperelki to będzie wtedy dopiero git... narazie mówię wam: cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brak apdejtów, ale miałem chwilowy zastój... jutro będzie kolejny apdejt bo dzisiaj już mi się nie chce renderować. Za teksturki zabiorę się jak skończę cały modeling, a trochę to jeszcze potrwa, bo pomysłów mi nie brakuje, ale czasu... szkoda gadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest obiecany apdejtcik :) Nie zwracajcie uwagi na brak \"-\" w klawiaturze, jeden przycisk mi się schował i nie chciało mi się renderować drugi raz... będzie poprawione. Zegar też tochę zmienię, może walnę jakiegoś innego starocia (referki mile widziane :)).

 

Co do kompa, to zrezygnowałem z niego bo byłoby to zbyt standardowe posunięcie... biurko, komputer... dlatego zostawiłem samą klawiaturę i postawiłem karteczkę \"SOLD\" zamiast kompa.

 

Łańcuszkiem znad półki też się nie przejmójcie, poprawi się.

 

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia opróczej powyżej wymienionych, to chętnie wysłucham i w miarę możliwości, poprawię:)

 

Aha i jeszcze jedno... jak ktoś chce zobaczyć poniższy rysunek w większej rozdziałce (1024/800), to zapraszam tutaj... www.republika.pl/misic/highquality.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jest super.Poprawil bym troche klawiature zeby krawedzie przyciskow nie byly tak zaokraglone i zeby sama klawiatura tak gladko nie przylegala do biurka. Zawsze sa troche wyprofilowane zeby wygodniej bylo je podnosic. Kipy od fajek troche powyginac od gaszenia i to co jest w kubku porozrzucac tego troche tez na biurko.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie trza by je trochę powyginać :) W popielniczce powyginałem, ale poza zapomniałem :) Dzięki.

 

A co do klawiatury, to też mi coś nie pasował i już wiem co... krawędzie przycisków :)

 

To w kubku to kredki, ale jak je porozrzucam po biurku, to już będzie za dużo rzeczy porozrzucanych... wachałem się co do rozsypania spinaczy, bo już pety są porozrzucane i po prostu nie wygląda to naturalnie. No chyba, że zrobię pudełko ze spinaczami i wtedy 2, 3 spinacze na zawnątrz, to będzie można kredki rozsypać. Po prostu za dużo jest takich małych dupereli porozrzucanych po biurku... wygląda nienaturalnie. A poza tym fakt rozrzucenia kredek po biurku daje dowód na to, że coś było rysowane, a ja nie zamierzam wykazywać się tu talentem malarskim [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, żeby złamać ten zwyczaj, że jak klawiatura to i monitor, a do tego jeszcze komp... właśnie o to chodzi w tej scence, że komp z monitorem zostały sprzedane, a została sama klawiatura (ta karteczka stojąca to na niej SOLD pisze, a przynajmniej będzie pisać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura nie jest jeszcze dokończona, narazie myślę co by tu jeszcze wstawić na tą scenkę, żeby większy burdel zrobić, ale coś mi trudno to myślenie idzie :( Narazie bawię się teksturkami...

 

Może macie jakieś pomysły co by tu \"dorobić\" do tej scenki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności