Skocz do zawartości

Stworzenie na stronie działu biblioteka Materiały i Shadery


Gość Raffaello

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raffaello

Zakładając nowy wątek w Mam newsa, Z-Brush wpadł na dobry pomysł aby zorganizować konkurs na mapki proceduralne różnej maści. Sądzę że fajna sprawa abyśmy mogli mieć na swoim podwórku takie shaderki do różnych renderów. To bardzo przyciąga ludzi na odwiedzenie strony a co za tym idzie sponsorów aby strona max3d.pl istniała dalej i mogła sie rozwijać, a my tylko na tym korzystamy. Można by było stworzyć standardowy plik zaczynając od maxa 7 do 9, każdy kto by był chętny by coś tworzył i zapodawał na serwerek. Można by konkursem zacząć i zachęcić ludzi a potem by już biblioteczka się sama rozrastała z biegiem czasu.

Moglibyśmy zrobić głosowanie kto jest za a kto przeciw stworzeniu działu biblioteka materiały i shaderki. Na stronie istnieje juz biblioteka HDRI wiec można by tylko zmienić tytuł i dodać tam materiały i shadery.

 

Pozdrawiam ;)

Rafael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

wiedziałem że głównym powodem sprzeciwu będzie serwer. Może kiedyś w przyszłości warto o tym pomyśleć albo teraz zrobić ściepę i kupić nowego serwerka ;)

wiem ze można w necie znaleźć darmowe shaderki ale pomyślałem ze właśnie nasz serwis by mógł mieć też coś takiego na stronie co by pozwoliło rozwijać sie jeszcze bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupi pomysł - bo potem będzie pomysł na stworzenie działu dla materiałów scian, potem przyjdzie pora na podział forum na shadery do zbrusha itd - zrobi sie mętlik, 150 działów i nie będzie wiadomo co i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no i spoko koniec tematu, konkretna odpowiedź, pewnie jak by to był dobry pomysł to juz dawno bo coś takiego powstało ;)

można zamknąć wątek

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności