Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Lamborghini Murcielago


boms

Rekomendowane odpowiedzi

Po dlugiej przerwie wracam na forum... narazie tylko sie wpisuje, coby nie zapomniec... ;)

 

Temat mowi sam za siebie, niedlugo zamieszcze rendery pierwszych krokow...

 

greetz

 

p.s. jesli ten samochod byl juz na forum, to powiedzcie... chetnie porownam... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uuu, SCORPI, Sikham... :( zaczynam miec watpliwosci co do tego, czy jest sens prezentowac sie... Ale co tam, raz kozie! :)

 

zamieszczam pierwsza probke. Z gory zaznaczam, ze szpary miedzy blachami bede wykanczal na koncu.

lamb1.jpg

 

P.S.Nie liczcie na zbyt czeste update\'y - 2 razy na tydzien to max (matura na karku)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triple - 1. lowrider\'a skoczylem, tzn. materialy dodalem i wyrenderowalem... ale render az tak nie powala, poza tym moj komp zamula, wiec nie bede juz eksperymentowal z nim... jeszcze znajomy wyrenderuje mi go w mentalu...

2. co masz na mysli mowiac o lampach? To ze ich nie ma? To tak na razie. Chce, zeby byly w jednym kawalku z karoseria - unikne w ten sposob niechcianych brzydkich laczen. Chyba, ze chodzi Ci o ten maly wycinek pod swiatlami (wlasnie, czy ktos wie, co to jest?) tam, gdzie jest obla krawedz powinno byc kanciasto, ale nad tym poglowie sie pozniej, teraz mi sie nie chce... :P

 

dziekuje wszystkim za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update

 

wiem, render jest kiepski, ale material bez otoczenia po prostu nie wyglada. wszystkie niedociagniecia beda dociagniete (szpary tez) - jak widzicie wszystkie blachy robie osobno...

lamb2.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz odpowiadam na pytanka i komentarze:

*Loozack - nie sa pokrzywione - tam bedzie wlot powietrza. Przejscie zderzak-karoseria juz poprawilem. Lepiej?

*everyone else - dziekuje za komentarze :)

 

a teraz naprawde malutki update (nie mialem niestety zbyt wiele czasu:() - poprawilem niektore szczeliny i laczenia, poza tym zaczalem robic tylo-bok. P.S.odstajacy element-slupek tylnej szyby-widze i poprawie :P

lamb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić :) narazie widze tylko faze początkową...więc nie ma się do czego czepiać :) wytrwałości życze w modelowaniu...

 

a takie małe pytanko w międzyczasie...czy będziesz próbował tunować tą furkę wg własnego pomysłu?? Czy mash zamiar postawić ją w orginalnej wersji??

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuningować murcielago to już chyba lekka przesada, chociaż z drugiej strony widziałem kilka naprawdę świetnych przeróbek diablo. Z tymże diablo, według mnie, jest znacznie brzydszy i jest tam co upiększać :P.

 

A model jak na razie bardzo dobry. Czekam na więcej [soczek].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw to bo tak to wygląda troche brzytki ( u ciebie te kanty są obłe a w rzeczywistości one są sciete) , w ogóle troche jest poobijany, i te spawy są nie takie jakie... nio i w ogóle narazie torche mało przypomina murcialago... nio ale keep working!!! :) fajnie że wróciłeś nie było cie! dugo!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou, one nie muszą być piękne:] Ale to hpi rozpedza się (o ile dobrze pamietam) do okolo 120 km/h !! Jak na \"zabawke\", któa ma 40 cm długości to duuuuzoooo:] A ten spojler jest po to, żeby trzymalo się drogi:] Bo przy 2 s do 100 km/h przyczepność jest potrzebna:D A co do tego, że orginał jest piękny to się zgadzam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze tylko powiem, że dzisiaj byłem na Festiwalu Modelarstwa w Łodzi i były tam właśnie wyścigi takich zabawek... moje wrażenia :o:o:o przyśpieszają w moment, hamują w moment, trzymają się drogi jak przyssane, a wypadki w ich wykonaniu to czysta (latająca) poezja :D

oki, koniec off-topica ;)

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCORPI - dziekuje, ze nie owijasz w bawelne, za to Cie cenie :)

 

Loozack - thx za zdjecie, na pewno sie przyda!

 

Btw,bylbym wdzieczny gdyby ktos mial zblizenie na wycieraczke i na tylno-boczna szybke - ona ma tam taki jakis dziwny wlot powietrza...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, panowie, teraz dopiero mam czym sie podniecac!!

 

Loozack - ale to nie jest zwykle Murcielago, prawda? To sie chyba nazywa Murcielago Barchetta albo jakos tak podobnie...

 

chyba znajde troszke czasu, siade do maxa i cos podlubie, bo tak glupio troszke bez update\'ow... :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, jest update - poprawilem kardynalny blad z krawedzia wlotu w zderzaku... ale za to popsulo sie cos z reflektorami, dlatego stwierdzilem, ze zrobie je jako osobne obiekty (ale to juz nie dzisiaj...:P)

 

SCORPI - powiedz mi, moj guru ;), czy juz jest dobrze ta krawedz?

lamb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja widze boms wrocil do grafiki. hmm ktos tu mwil ze skonczy snowbordera..... niechce byc upierdliwy, le jakos konca nie widzialem, podobnie z innym samochodem bylo:> no mam nadzieje ze to skonczysz. co do samego modelu to ladnie jak narazie idzie. pracuj i skoncz!! a no i welcome back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - chodzi mi o to zdjecie, ktore wkleiles do posta - ten taki srebrny z dziwnymi felgami i \"przycieta\" szybka boczna

 

Saygon - :D no wiesz, jakby Ci to powiedziec... lowridera skonczylem :), a za modelling organiczny nie bede sie na razie bral przez jakis czas... :P Podobno mowia, ze chaos jest tworczy. Owszem, ale nie chaos w vertexach...;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności