Skocz do zawartości

Karta do Maxa - wiem ze bylo


Gość tomla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Temat sie troche zdezaktualizowal i nie moge znalezc pewnych informacji, natomiast prosilbym Was , jaka mam w koncu kupic karte, chodzi mi jedynie o to zeby sprawnie wyswietlala obraz we viewportach maxa. Jakiej firmy sprzet jest stabilny, nie znosze jak sie cos wiesza, mam aktualnie p4 2,4ghz 1,5gb ramu i plyte Gigabyte i wszystko hula bez problemu. Kupilem GF 7300gt, firmy Palit i max zaczal sie wysypywac, wiec co byscie polecili, bo karte oddalem i mam sie zdecydowac na cos innego, tylko co? Czy mam cos przerabiac na Quadro, jak to teraz wyglada?

Budzet, 300-500zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No nie jestem pewien czy dasz rade coś dobrego zakupić z takim budżetem no chyba, że sprawa dotyczy sprzętu używanego ...

 

Ech, pomyliłem się za tą cene jednak można już dostać co nie co, a w związku z tym polecam: http://www.allegro.pl/item202935108_msi_8600gt_256mb_540_1400_mhz_dx10_8600_gt_cicha_.html - wydawało mi się, że cena jest wyższa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze maxtreme bedzie dzialalo, a sama karta bedzie sprawnie dzialac z maxem? Bo po tej przygodzie z tym gf7300 gt, to mam juz lekka schize ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności