Skocz do zawartości

Dlaczego ciagle samochody?


l_lewandowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem jest to na drodze grafika-hobbysty model z grupy tych, które już mogą efektownie wyglądać, a jednocześnie jest z tej grupy najłatwiejszy i nie wymaga zbyt wiele własnej pomysłowości (jedynie odwzorowanie rzutów).

 

Ale jakie reguły by nie wymyślać, będą one po to, by je łamać. Przecież wszędzie (także na tym forum) są WIP\'y - perełki i do nich z chęcią sie zagląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz Cie ukamienuja VGT;)

 

Ale faktem jest, ze samochodziarze musza raczej wykazac sie dokladnoscia, umiejetnoscia tworzenia materialow i renderow.

Ja tez nie widze zadnej przyjemnosci w poprawianiu wycieraczki o 2 mm, bo w rzeczywistosci tak wlasnie jest. Nic nie poradzisz, a juz na pewno nie zabronisz. Mozesz zmienic tendencje i zrobic cos organicznego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, \"swojego\" mieliby bić ;) do bardzo niedawna ja sam tylko w samochodach dłubałem.

 

No i coś mi wyżej strasznie jednostronna wypowiedź wyszła... :)

Oczywiście nie jest tak, że 2-3 razy kliknę i jest samochód. Samochody są najłatwiejsze, ale wśród już tych trudnych obiektów, więc napracować się trzeba.

Jednak mimo wszystko bogaty w detale samochód chyba będzie nadal zrobić łatwiej niż poprawną postać, która nie będzie wyglądała jak zombie, czy frankenstein. :]

 

A to przesuwanie o 2 mm nawet każdeg vertexa jeszcze pamiętam... [yes]

 

Wybroniłem się, czy uważać na lecące kamienie? [lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedys juz o tym brzeczala .. ze auta i auta i tylko auta ...

a ostatnio to na WIP to juz prawie nie ma postaciscan czyarch tylko auta .... troche nudnawo ale taki to juz trend jest ehh

tez kiedys auto zrobilam jakiegos oldtimera ...hmm niewiem przyjemnosci mi to wielkiej nie sprawilo :/

heh a ja am zombies lubie vgt ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

run VGT, run !! :];)

po części masz rację, że modele aut są łatwiejsze, ale to też zależy od podejścia... bo jedni zrobią samą karoserię, a inni wymodelują rdzę, muchy na szybie i kupę na oponie ;) no ale skoro robiłeś kiedyś auta to powinieneś to rozumieć najlepiej... a propo, jak możesz to pokaż to swoje dzieło :)

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności