Skocz do zawartości

komp za 5000


demigod

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak ja w teamcie pomozcie zlozyc komapa za 5000 -5500

stawam na:

quada qore

4gb ramu 800mhz

plyta hmm moze asus ale nie wiem

karta nie musi byc super mocna (ale jak bedzie miale Dx 10 to milo)

zasilacz + obudowa

jakis hdd z 300gb

 

komp badziej pod F9

 

pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no 700 zł za 2GB to troche sporo. Jestem zdecydowanym zwolennikiem firmowych kości, ale to już jest troche szpan na wsi z tymi radiatorami, tymbardziej, że te pamięci jakiś nadzwyczajnych wyników nie mają, które tłumaczyłyby ich cene.

 

bardzo dobre pamięci, 380zł za 2GB (2x1), timingi takie same jak te Corsarze

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2/PDP_Patriot/Extreme_Performance/PDP_Patriot_Dual_LLK_2x_1GB_DDR2_667MHz/pelny,id,27157/

 

co do obudowy to polecam chiefteca, może nie są jakoś super ładne, ale naprawde funkcjonalne i świetnie wykonane.

 

aha co do płyty głównej, jeżeli nie chcesz kręcić zestawu to commando to strata pieniędzy, spokojnie możesz kupić jakiego innego tańszego ASUSa np :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz HK, ale ty w tym poście nic nie wytłumaczyłeś. A te pamięci, które podałeś wcześniej, to już jakaś dewiacja imo.

Zapraszasz ludzi do domu i w wejściu mówisz: hej! chodźcie zobaczyć jakie mam drogie pamięci! Faajnee niee?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ale pamięci za 700 złotych za 2GB, z czego 300 nadwyżkowe złoty kosztuje wielki szpanerski radiator, to imo przesada.

 

A tak prawde mówiąc jak komputer z Tesco działa dobrze to czemu miałbym być niezadowolony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i te kingi zle sa zeby przeplacac ponad 2 razy za te corsair ? i sory ale jka ktos napisal nijak nie dales argumentow za zakupem tak drogich kosci ;]

 

poza ewentualnymi mozliwosciami oc szpanerskim wyglada nie odstaja od tanszych , a oc zysk w wydajnosci daje tak smieszny ze nie warto ich brac chyba ze kogos benchmarki rajcuja

 

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2/Corsair/Twin2X_/_XMS/zestawy_dual_channel_Twin2X/Corsair_Twin2X_DDR2_2x_1GB_675MHz_CL4_4_4_12/pelny,id,21600/

moze w emarket maja te pamieci wez 4gb i bedziesz zadowolony bdb pamieci ( w emarket po 260 zl mniej wiecej )

 

Ja mam zwykle kingstony 667 cl5 i smigaja sobie na 925 , wszystko chodzic cacy , po 110 zl za kosc wiec chyba jednak mozna za tyle kupic ;]

 

aha i nie pisz na " lata " ;] chyba ze te lata to 2-3 bo sam dobrze wiesz jak szybko wszystko sie zmienia i jak czesto robi sie modernizacje kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie o to chodzi, ale jak cos kupujesz na wiele lat, to mogloby to być dobre. kupisz komputer w tesco co bedzie mial 8gb ramu za 3000 zł i wątpie zebyś pozniej był zadowolony:P

 

imo, of course

 

Tu sie z Toba nie zgodze do swojego zestawu (bylo to ok rok dwa temu) kupilem drogie markowe pamieci 2GB w dualu za ponad 1300zl i co? po pol roku (a moze i kilku miesiacach ) zdechly... W obecnych czasach niema czegos takiego jak solidnosc i niezawodnosc jesli bierzemy pod lupe sprzet komputerowy.

Solidne i niezawodne to bylt podzespoly ok 7-9 lat temu (i moja opinie popiera wiele osob). W tamtym czasie zmienialem kilka razy zestaw i nigdy niebylo zadnych problemow wszystko cykalo pieknie. A teraz kupujesz czesci i niemasz pewnosci czy beda ze soba wole wspolpracowac a o zywotnosci ponad gwarancyjnej niema mowy!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności