Skocz do zawartości

Minibitwa 2d IV: Alchemik by Thanes


Thanes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troszkę nieciekawa kompozycja, pal za niski (jak by koleś się wyprostował to by się uwolnił :)) Strasznie połamany ten alchemik...myślę o proporcjach. Popraw sobie wszystko na starcie bo potem będzie klapa.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl ale kompozycja i tym podobne nie zbyt, alchemik od profilu inkwizytorzy [czy te cosie z pochodniami] centralnie na wprost... takie to niezbyt ciekawe. Ja bym to widzial tak: "kadr z lotu ptaka" w dole wiesniakow, w centrum alchemika na jakims podescie/kopcu/gorce [tak zeby byl powyzej tlumow] przywiazanego do pala i kilku idacych ku niemu inkwizytorow z zapalonymi pochodniami. Akcja toczy sie na placu w jakims biednym obskurnym miasteczku daleko w tle moze jakis zameczek :D To tylko taki moj zamysl... no i z wykonaniem takiego czegos napewno bylo by trudniej ;) ale korzystaj...

 

Pozdro

 

p.s znawca nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domy za blisko stosu, zajely by sie od ognia. Beczulki i krzyze wydaja sie nie potrzebne. Postaraj sie w jakis inny sposob pokazac "inkwizycje" i walke z herezja ;) tzn. przydal by sie chociaz jeden koles w czarnym plaszczu z krzyzem na plerach ;) Tak swoja droga... alchemikow palono na stosach ? Predzej chyba ludzi za herezje, wiedzmy, czy tez kobity uwarzajace sie za takowe :D Alchemik kojarzy mi sie ze starym dziadem od mikstur, ziolek, ktore raczej nie sa bluznierstwem ;)

 

pozdro

 

p.s chyba ze ziolka i wazenie mikstur byly tylko przykrywka dla jakiejs czarnej magii oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności