Skocz do zawartości

Oswietlenie \"jarzeniowka \" jak ?


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej czesc pewnie z eprobowalem :) jarzeniowka jest z self iluminationem

. PRbowalem dwiema metodami pierwsz material dalem self ilumination na 100 do tego diffuce mape output i bez mapy output tezprobowalem no i jedyna szansa zeby to dzialalo w takim pomieszczeniu jak moim to wlaczenie GI i zwiekszanie DIfusse w zakladce Luna server w brazilu druga metoda jaka probowalem to podobnie jak ta pierwsza wybieralem mateiral nadawalem mu odpowiedni kolor self iluminationa na 100 dalej wybeiralem z brazial BRAZIL utility i tam wylaczalem Receive GI odfakowuje ta yakladke i ywieksyam level na 3 w yakladce Generate (Send)\" beda ciagle w BRAYIL UTILITZ potem wlacyam GI swiatlo maxowskie no i efekt jest nibz ciut ciut lepsyz a tak to wzglada

 

tunell2.jpg

 

Im bardziej bede zwiekszal LEVEL tym wieksze znieksztalcenia wyjda :/ no i w tym wypadku musialem wylaczyc Emisje photonow :/ ale przynajmniej juz jest jakas wsppolpraca tej jarzewnioy z GI stosujac to metode z tutka od brazila.

Czkeam na dalsze sugestie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej no cos w tym stylu tylko mam jeszcze tkaie pytanko cyz jakbys do sceny wpakowal swiatleko to czy ten efekt bylby widoczny ciagle ? i jakby sie to zachwolao jakbys wemitowal wiazke photonow , apropo wlasnie jesli mozesz to opisz jak toz robiles i jakbys mogl to przeslij mi scene to ja sobier przeanalizuje moj adres

 

[email protected]

 

Acha i am pytanko czy dalo by sie tak zrobic aby wiazka swiatla z jarzeniowek padala na dalsze otoczenie zachwoujac jakos rendera oczywscie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności