Skocz do zawartości

płyta głowna - 8gb ramu lub więcej


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Łap:

I: http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Abit/Socket_775/chipset_nVidia_nForce/Abit_Fatal1ty_FP_IN9_SLI/pelny,id,37944/

Abit, 4 gniazda, do 32GB(sic!) pamięci, socket 775, tylko nie jestem do końca pewny czy Core2 Duo obsłuży, bo w opisie nie ma stricte nic na ten temat, tylko Core2 Extreme Quadro (cena: 520zł)

 

II:

http://www.komputronik.pl/Plyty_glowne/Asus/Socket_775/chipsety_nVidia/Asus_P5NSLI_nVidia_nForce_570_SLI/pelny,id,31137/

Asus, 4 gniazda, do 16GB, socket 775 (cena: 417zł)

 

Obie płytki na chipsecie nVidia

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej będzie z chipsetem nForce 570, który obsługuje 16 GB RAMu, takie płyty można znaleźc za 250 zł. np ECS 570 SLIT-A

 

rozumiem ze 8giga to na COS prawda ??

 

a plyte ECS pod to cos raczej bym nie polecal. WSZYSTKO ma swoja cene, i wiadomo ze ECS to nie najwyzsza jakosc niemniej dzialac dziala.

 

Chyba nie musze przypominac jak wazne jest zasilanie na plycie glownej dla CPU i RAMU a szczegolnie kiedy bedzie to komputer do renderingu.

 

Ludzie, prosze opamietajcie sie z jakich podzespolow skladacie jaki komputer i do czego zeby sobie nie pluc w brode pozniej ze cos sie sypie.

 

Drogie zabawki do drogiej zabawy, nie tanie zabawki do drogiej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja mam ECS od jakiś 6 lat? Działa, ale to już jest koniec i nie wróci więcej;D Teraz też bym skłaniał się raczej na coś z wyższej półki. Dziwię się czasem pochwałom płyt Gigabita, wiele złych opinii krąży po necie, ale to tylko opinie zasłyszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest super i wszystko jest zle zarazem. Kazda plyta bedzie cos miala bo plyta plycie nie rowna choc z tej samej fabryki.

 

Najlepiej jak sie ma sklep to mozna sobie rasowac co sie chce :) i wybrac wsrod wszystkich pudelek to najlepsze :)

 

ja to teraz chyba bym postawil sobie na tyanie albo iwillu 2x xeonki, wydal na to jakies 8 kafli i mialby spoqj na hmm 2 do 3ch lat ?? hehe - oj zludny sie robie zludny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności