Skocz do zawartości

Brak oceniania tematów. Czemu?


mrkrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Na naszym kochanym forum jest system oceniania za pomocą gwiazdek, i tak ostatnio spostrzegłem, że praktycznie nikt z niego nie korzysta bo na forum jest zaledwie kilka tematów z takową oceną, a w przeciągu kilku ostatnich tygodni było kilkanaście prac zasługujących na 5 gwiazdek (wymieniać chyba nie trzeba) a przy tematach nic się nie pojawia, i w tym miejscu chciał bym zachęcić do oceniania, bo to ładnie wygląda przy temacie i chyba motywuje do pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na pewnym innym forum rozwiązano to w ten sposób:

 

d8641985effdc6a0.jpg

 

ocenia około 80% osób, przy czym dobre prace oceniane są częściej niż kiepskie (ocenę widać potem obok posta, ale to już inna kwestia)

 

myślę że to by pomogło, sama często zapominam bo to ocenianie u nas jest całkiem u góry i mało widoczne.

(chociaż zastanawiam się czemu na cgtalk idzie tak dobrze mimo że tam jest to w podobnym miejscu jak u nas)

 

nie jestem za przymusem, nie wszystko trzeba oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest limit od ilu ocen gwiazdki są widoczne? może gdyby obniżyć to by było więcej gwiazdkowanych tematów co by zachęciło więcej userów do oceniania.

 

Nie zgadzam się. Jesli ludzie bedą oceniac dobry temat z fajną pracą, to bedzie to widoczne przy takim pułapie. Po obnizeniu co 2 temat bedzie mial miliard gwiazdek i zacznie robic sie syf;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak prawie żaden temat nie ma gwiazdek, tak jak teraz, to userzy nie pamiętają albo nawet nie wiedzą że te gwiazdki woglę są. tak mi się wydaję.

 

nie mówię o zniesieniu limitu, tylko o obniżeniu. teraz jest chyba 10.

 

do miliarda nie dojdzie, bo maksymum to pięć.

 

w tej chwili w całej (!) galerii jest dokładnie 9 tematów z gwiazdkami. dobrych wątków było na pewno więcej.

(w galerii jest ok. 3000 tematów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ma racje popieram ;) jak widze przy jakims watku gwiazdki i jak jeszcze jest ich za duzo (czyli jest np. 4 a pracka zasluguje na dwie) to odrazu glosuje a jak nie widze gwiazdek to zapomonam :) (tak samo robie na cgtalku)

i jestem za obowiazkowym glosowaniom w gf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszzzz.......

 

You may find a small menu on thread pages which allows you to 'rate this thread' with a number between 1-5.

 

Casting a vote for threads you view is entirely optional, but if you think that the thread is superb, you might rate it as a 5-star thread, or if you think that it's unspeakably dismal, you might choose to rate the thread with a single star.

 

Once enough votes have been cast for the thread rating, you may see a set of stars appear with the title of the thread in the thread listings. These stars reflect the average vote cast, and can allow you to quickly see which threads are worth reading if you are on a very busy forum with a lot of threads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gwiazdek uzywam systematycznie, ale g**** z tego jest jak ich nie widac bo to nie przekracza progu "widzialnosci" oceny:P Przyznawanie gwiazdek nie jest wg. mnie intuicyjne. Tzn znajduje sie w miejscu na ktore chyba nikt nie patrzy:) Pozwolilem sobie na male conieco;p

 

94be6da1ec2cdbbd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności