Skocz do zawartości

Scena 3D: Drakkar w nocy.


Gość hkonar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy pokazuje moj twor szerszej publicznosci, wiec prosilbym o wyrozumialosc. Oczywiscie przyjme wszelka krytyke bo dopiero zaczynam moja przygode 3dmax. To co tu widac pod spodem mialo wygladac bardzo realistycznie a nie wyglada:)

Napewno chcialbym poprawic oswietlenie i tekstury, ale nie zabardzo wiem jak sie do tego zabrac. Pozatym moze ktos ma pomysl jak zrobic kilwater. Moj jest z czasteczek ale wyglada raczej mizernie, moze sa jakies inne, prostrze/lepsze metody.

 

I jeszcze cos, od jakiegos czasu probuje zdobyc jakiegos dobrego renderera ale nic nie chce dzialac.

-final render, jak sie laduje robi mi sie czarny ekran i d...

-brazil jak zaczynam renderowac wiesza mi sie komp

-vray, na poczatku dzialal... i nagle przestal, wywala mi 3dmax (sciagalem juz kilka wersji, w kazdej jest tak samo)

 

jakie sa jeszcze inne dobre plugi? Bylbym wdzieczny za linki skad mozna sobie takie cuda sciagnac.

 

drakkar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fajny klimat. Ja po pierwsze poprawiłbym kompozycję, bo bez tego nawet świetnie wykonana praca jest kiepska. A jeśli chodzi o kil... coś tam, to możesz to zrobić cząsteczkami z tymże po pierwsze musi być ich więcej, a po drugie dobrze by było jakby były wyrenderowane z motionblurem (i koniecznie wyłącz rzucane przez nie ciecie). Poza tym brakuje mi tu fal. Wiem że morze ma być spokojne, ale bez przesady. Popracujesz jeszcze troszkę nad tą pracą i będzie bardzo fajnie.

Jeśli chodzi o rendery to radziłbym ci renderować w standardowym scanline. Jeśli stateczek ma być tak oddalony jak jest teraz to nie widzę potrzeby stosowania GI. Kaustyka możesz sobie dodać teksturką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności