Skocz do zawartości

Poly modeling...???


drock

Rekomendowane odpowiedzi

Niemal wszedzie na forum czytam ze poly modeling jest lepszym sposobem na stworzenie samochodu niz spline\'y. Wiec dlaczego nie moge znaleść w sieci praktycznie zadnego tutoriala przedstawiajacego modelowanie samochodu za pomoca poly. Wiem ze taki znajduje sie na forum ale dla mnie, choc nie jestem kompletnie poczatkujacy jest zbyt trudny. I nie chodzi mi tu o polecenia z jakich trzeba kozystac...ale to ze poprostu musze na oko tworzyc cos podobnego co jest na screenie i mi nie wychodzi (na przykład jakis polygon zawija sie w zły sposob).

Mam wiec 2 prosby w formie pytan :):

 

Czy ktokolwiek mogłby pomóc mi \"wejsc\" w swiat poly modeling\'u?

 

Ewentualnie czy ktos mogłby mi podpowiedziecw jaki sposob łaczyc vertexy w splajnach gdy sa to np. poczatkowy i srodkowy.

 

Z góry dziekuje za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmmm. Nie wiem, czy będzie ktoś na tyle wytrwały, by próbować w całości odpowiedzieć na Twoje pytanie (chyba że się mylę ;) - czas pokaże ). Piszesz, że Ci nie wychodzi i prosisz, aby ktoś Ciebie w to wprowadził.... ale od tego właśnie są tutoriale.

Forum raczej działa na zasadzie: konkretne pytanie, konkretna odpowiedź, a tu trudno coś napisać, gdy nie bardzo wiadomo, z czym masz problem.

Więc chyba po prostu musisz przetrawić kilka tutków (trochę linków zebrałem pod adresem: http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7855 ). Poprzeglądaj też WIP\'y. Chyba 90% z nich jest tworzonych właśnie polymodelingiem, a podglądając innych także można się sporo nauczyć.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności