Skocz do zawartości

TIBIA


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tibia szybko staje się monotonna :(

Polecam - http://rd.cenega.pl/ -> darmowy okres próbny (w poprzedniej erze blisko 10 tysięcy graczy). Jeżeli ktoś zechce zapłacić to jest to 13zl za 4 miesiące średnio.

Do tego gra NIE WYMAGA mocnego łącza, gdyż jest to MMOTBS (turn-based strategy) osadzone w świecie fantasy - odbywające się po WWW - osobiście gram w to dobre prawie 3 latka i do tej pory sie nie znudziło.

 

DruG - FF8 jest charakterystyczną grą. Sam uznaję ją za najlepszą po FF6 dopiero za nią wsadzam FF7, FF5, FF9, FF10.

Kwestia gustu - chociaż nad serię FF bardzije kocham Chrono Trigger/Cross czy też Xengorears bądz Star Ocean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian Noir Stein, cieszę się, że nie tylko ja zagrywałem się w Xenogears :) polecam też wszystkim grę Vagrant Story (Squaresoft), niesamowita gra, w której można m.in. tworzyć własne bronie w warsztacie :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. grał ktoś w Final Fantasy Tactics ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia cool. Niektorm sie moze znudzic zwlaszcza gdy gra rycerzkiem. osobiscie gram magiem ale na niego trza sporo czasu zurzyc. Mam 14 lev i gram na trimerze. a w RD(Reddragona terz gram juz z 4 ery+ 1 era na RD.hu)

szkoada ze rd ppll jest platny:(

ale durzo zmian jest tak jak zreszta w Tibi:D

 

a co do FFT gralem kiedys w 7. Cool zagral bym jescze raz na PC ale gdzie znalezc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagrant story niebzyt mi przypadl do gustu. TAkie diablo troche ale kiepski system walki.zle dobierzesz bron albo za slabo wycwizony i masz zonka (ja np jednego bossa golema naparzalem z kuszy i miecza 25 minut.) a xenogears wogole mi sie nie spodobal.niby grafika mangowa a jednak kaszana.a poaz tym to kolejna plytka w kolecji zrypanych plyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jakis zacofffany jestem chyba, a wydawalo mi sie ze przeszedlem wiekszosc gier na PC....

 

Ps. Ja gram w Anarchy Online...rewelacyjna lecz droga jak dla polakow, a do tego jak wejdziemy do unii to podatek z 11% wskoczy na 22% (na stronie gry jest ze panstwa unii placa 22% a reszta swiata 11%, wiem ze to glupie ale....) co przy sumie 350 zł rocznie nie jest fcale fajne :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... i tak moim zdaniem tibia to szczyt nudy... jak mozna w to grac, bez urazy do graczy, ale nie moge jej zdzierzyc...

ciagle to samo... kasa, potwory, kasa, potwory, kupienie czarkow, kasa, potwory...bblbleble... jeszcze ta grafika... jezu, ta gra mnie prezraza heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Tibie ok miecha i mi się znudziła... Jak ktoś napisał jest monnnoooootoooooonnnnaaaa... i to bardzo.

Najlepszym RPG w jaki grałem był Fallout 2. Przywalenie supermutantowi serią z BOZARA i zadanie 1128 obrażeń poprzez krytyka to esencja tej gry :D(to jest muj rekord, bez perku SNIPER). Wogóle seria Fallout jest the best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia nie jest taka monotonna jak sie na pierwszy rzut oka wydaje. Jak sie zrozumie o co w tym wszysktim tak naprawde chodzi potrafi naprawde wciagnac.

 

Jeśli chcecie dowiedziec sie czegos wiecej o tej grze zapraszam na www.tibia.aq.pl

 

To naprawde świetne forum (jedno z najlepszych w Polsce) związane z Tibią oraz fantasy. prowadzone przez polską elitę tibijską, znaną z czasów świetności portalu gery.pl - Barona Kaldricka, Barta, Madda, Senarotha, Virgo i Xaviera. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

1. czy to jest temat o tibii?? bo tylko co 5 post jest na jej temat:)

2. tak jak anymous uwazam ze tibia jest tylko na pierwszy rzut oka monotonna, dopiero jak sie odkryje jakies ciekawe miejsca, wyjdzie na main i zacznie polowac na smoki cyklopy amazonki giant sidery az w koncu demona, to wtedy zauwazycie jakie to wciagajace jest. a jak ktos wyzej pisal ze grafika gry jest do kitu to ja nie wiem on chyba tylko gra w gry ktore maja superowa grafe a nawet moga byc najnudniejsze na swiecie:/ ja tez gram w tibie i juz mam 2 postacie na main jedna to Ledzinian na Liberze ktorym juz nie gram ale caly czas go trzymam:) a druga ktora gram to Sampl na Calmerze tu juz sie zblizam do 9lv;/ jakos mi to wolno idzie ale mam niestety malo gram bo tylko 2 rayz w tyg przed szkola okolo 30 min:/ bo po szkole sie juz do gry polaczyc nie moge bo za duzo graczy jest:((((

TIBIA RULEZZZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie polaczyc.

Musisz wiele razy probowac. Mnie o 15/17:00 raz sie udaje za 5 raz za 40 razem. jezeli naprzyklad po dziesieciu prbach nie moge sie polaczyc to czekam chwile robie cos innego i znowu sie probuje polaczyc:)

 

Fakt ze Tibia moze byc w pewnym stopniu monotonna ale tylko do 8 lev potem to jazda.

 

Zadna gra nie da tyle adrenaliny co Tibia:D

Gdy naprzyklad goni Cie Pk-player kiler. czasami uda sie zabic czasami uciec no i niestety czasami zgoonac. Ale wtedy zapewne kazdemu serducho zaczyna bic nie koniecznie przy PK.

Niew eim jak u was Tibianczycy:) ale odkrywanie nowych choryzatow i nie znanego zawsze trzyma w nie napieciu.

 

Tibia nie da Ci tyle wrazen co NeverWinter , BG czy chodzby Diablo2.Tam mozna zapisac sobie gre... nie wyjdzie to load. A w d2 sprytny zrobi sobie kopie save. I nie ma takiej zabawy co w Tibi.

No jestem ciekaw jak jest z Tibia Ultimate.

Tam podobno grafaleprza.

A co do grafy tej giery (Tibia) to dzieki tej prostocie jest utrzymywany klimat i mona w nia grac na kazdych kompach:D Tylko trzeba mocnego neta:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tej grze NIE ma klimatu, ludzie...do powyzszego

do dalszego: gutka, przytaczasz taki przyklad gracza ktory zachwyca sie ut2004 a zniewaza gry typu TIBIA wykreowany przez CDA, takich kolesi praktycznie nie ma. Co do grafiki, to grafika moze byc brzydka, ale moze tez byc Brzydka... i tutaj to jest przedstawione...

Co do tych argumentow z ogrami, smokami i demonami - bylem na mainie i widzialem te smoki blebleble... ale tam chodzi o jedno: zabic i nabic level...

Jezeli za szczyt rpg uwazacie Neverwinter, BG i Diablo 2... gratulacje, oby tak dalej.

Tam jest klimat... typowe sredniowiecze, nawet sie niczym nie odznacza... kolejny swiat, kolejne orki...

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności