Skocz do zawartości

WIP - Icons


Cpt.Obvious

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja nie wiem cos mnie ostatnio aniołkowate klimaty przesladuja, bo ciagle na takie trafiam... bardzo to miodne... ale i tak sie przyczepie póki jest do czego:D... prawa reka cos za duza i za gruba w stosunku do lewej

 

very fajne...

pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż czuć taką fajną lekkość! Tak tchnie wolnością... bardzo mi sie podoba! Proporcje nawet jesli lekko przerysowane to tylko podreślają dynamike postaci. Moim zdaniem trafiłeś. Przecież nie wszystko musi być jak ze zdjęcia anatomicznego. Różnego rodzaju deformacje i przerysowania podkreślają ekspresję wyrazu - patrz karykatura np. Do mnie to przmawia. Szkoda tylko że forma tak mocno szkicowa i uproszczona. Postać mocnno sie odcina od tła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na kontynuacje - poczatek jest w porzadku

wydluzona forma jest tutaj na miejscu moim zdaniem - chociaz mozna by ja tutaj tak umiejscowic aby zaakecentowac luk, wygiecie

czuje sie dobrze swiatlo za to cienie niezbyt - jako ze jest to wip nie czepiam sie zbytnio ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie ogólnie podoba... tylko jak ten pierwszy update z wodą był to myślałem ze będzie z tej wody jakiś wir się tworzył wokół jego nóg...a teraz to wygląda jakby sie dwie fale spotkały i nie bardzo wiedziały co ze sobą zrobić.... i sie zrobił z nich tunel, który wydaje mi sie bardziej interesujący niz anioł... znaczy przyciaga moją uwage.... i czemu to prawe przedramię takie długie? ;)...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemniles calosc:(

osbiscie podobala mi sie ta jasniejesza. Byla taka czysta i mialem wrazenie ze jest to piekny sloneczny dzien. Takie bylo moj obior. Tak czy siak, jestem pod wrazeniem pracy i tego co widzialem na stronie.

Masz talent czlowieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna pracka ale musisz cos zrobic z ta prawa jego reka bo taka nijaka jakas ;) i druga reka tez jakas chyba troszeczke za chuda mnie sie widzi, .. cien ttez na klatce piersiowej (wlasciwie pod zebrami) chyba za mocny jakby mial tam dziure,..... ale woda to pierwsza klasa mmmm :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przeciwne wrazenie niz pozostali - szkic zapowiadal sie duzo ciekawiej niz to co widze teraz, przegadales ta pracke, zaczyna byc mocno doslowna i srednia, swiatlocien rowniez stal sie mniej interesujacy, teraz brakuje mi tylko deski surfingowej pod nogami tej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze macie racje ... Ale to dobrze, widać ze mam jeszcze duze braki warsztatowe i nie moge sie bac mówić o tym głośno. Poprostu trzeba sie brać do nauki, dzięki bigle :)

Co do monochromatyczności pracy, postaram sie coś z nią zrobić, chyba za ostro wypadły cienie na ludku nad któym sporo pracy no i gdzies zgubił sie ogólny walor. Podłubie jeszcze z korektami a jeśli to nie przyniesie poprawy, zaczne pracke od poziomu zaawansowanego szkicu raz jeszcze.

Tymczasem do szkółki, dzięki raz jeszcze i czekam na dalsze comentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda zwala z nog, troche to dlugo trwalo zanim cos zaczeło się ukazywać moim zdaniem wiecej czasu przeznaczyles na dopeiszczanie ogolnych plam niz łapanie formy coż gostek to mi sie nie podoba anatomicznie jest kitowy nie wiem jak tak mozna sie wygiac wyglada jakby stał na baczność niz zeby wypierała go woda cos się nie zgadza ale ja dokonca nei moge tego wytłumaczyc ale jest super gdybyś poprawił te mankamenty wyszedl bys na prosta czegoz mozna zyczyc jak nie powodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie to szacun, woda miazdzy, koleszka troche mniej (chociaz brzuch jest calkiem calkiem). moim zdaniem najlepsza jest ostatnia wersja, tylko nie do konca da sie odczuc klimat, bo zatrzymales sie na czyms posrednio miedzy takim lekko pochmurnym lajcikowym dzionkiem (nic tylko walnac jeszcze golabki :}) na gorze, a jakas masakryczna burza na dole. do mnie bardziej przemawia to drugie, wiec proponowalbym mocno przyciemnic niebo na dole, a na gorze zamiast tej plamy jasnosci dac chmury z kilkoma pasemkami przedzierajacego sie swiatla. tyle ajjt :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w tej pracy brakuje punktu zaczepienia - równie dobrze można by było namalować krajobraz - łączka rzeczka, góry w oddali - i wszystko zasnuć poranną mgłą :) nie ma w tej pracy nic co by przywiązało widza do niej, żadnego punktu zaczepienia na którym by można było zawiesić oko. Jest tylko dobre wykonanie. W centralnej części obrazka (gdzi teoretycznie powinno być uwieńczenie tej energii) wieje pustką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko...proponuje takie rozwiązanie..Dzieki za Wasze rady, są pomocne:) To wypełnienie tej pustki o ktorej pisał kooba i wspominał Pawel Lipka. Mam nadzieje ze efekt ciekawszy...

Zdaje sobie sprawe ze praca jest średnia, brakuje mi jednak czasu zeby coś gruntownie zmienic i chce ją skończyc, stąd wyglada to tak nie inaczej. Pisał o tym bigle i wydaje sie ze w pewnym momencie wybrałem złą drogą, no cóż nie kazda praca musi być udana, szkoda tylko nakładu...Skończe to i wezme sie za coś innego, oczywiście po sesji, być moze efekty będą ciekawsze :)

Pozdrawiam i czekam nadal na komentarze.Nie szczędzić słów krytyki, bo oh i ahy są dla laików. Chce sie czegoś nauczyc i wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów, to najbardziej mobilizuje do pracy i pozwala uwierzyć, ze stac na więcej. Dzięki raz jeszcze.

 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hehe...pomysl ze \"skrzydełkami\" myśle dobry... teraz innego znaczenia nabrały te male latajace \"motylki\" ;) ...jakas historia zaczyna sie tu dziac... mowcie co chcecie ale to jest naprawde dobre....

 

pozdrowienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze poprawiles klatke piersowia... bo byla ten tego:(

\"bo oh i ahy są dla laików\"... no to tylko moge powiedziec ohh i ahh;)

ale nie uwarzasz ze \"wstazki\' to miejscami biale plamy?

ohh i aahh;)

tak czy siak.. mi sie nadal bardzo podoba. jaka jest oryginalna tego rodzielczosc?? bede zebral o prace aoutograf i mozliwosc powieszenia na scianie.. bo sa takie puste.. a glupio wieszac swoje prace:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności