Skocz do zawartości

[współpraca] Gra rpg via www [grafik3d,grafik2d,webdesigner]


Wolffik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Avalone to gra MMO-RPG.

 

Operacja Outlanders. Grupa ludzi podzielona na 3 drużyny została wysłana aby zbadać nieznaną dotąd planetę 'Gethura'. Naukowcy odkryli że jest to jedyna planeta o tak zróżnicowanym klimacie podzielonym na trzy różne części. Każda z drużyn została wysłana na jedną z nich w celach badawczych. Niestety podczas ich lotu na ziemi wybuchła trzecia wojna światowa, która doprowadziła do zagłady ludzkości. Na naszej planecie pozostała tylko garstka ludzi i sprzętu. Żadna z drużyn nie może się jednak z nimi skontaktować, jedyną możliwością łączności pomiędzy Gethurą a Ziemią jest wybudowanie ze szczątek statku kosmicznego i znalezionych na planecie przedmiotów nieznanego pochodzenia Portalu Casmantis. Jest to portal międzywymiarowy, który jest w stanie jeden jedyny raz wysłać całą drużyne na Ziemie. Do użycia portalu potrzebny jest specjalny kryształ o takiej samej nazwie - Casmantis. Ten kamień znajduje się w jaskiniach ukrytych głęboko w środku tajemniczej Gethury. Każda z drużyn dostosowana do swojego środowiska postanawia ruszyć w głąb planety w poszukiwaniu kryształu. Okazuje się jednak, że planetę zamieszkują jeszcze inne istoty, których źródłem życia jest właśnie ten kryształ. Istoty będą bronić kryształu, walcząc na śmierć i życie z ludźmi. W końcu jednak dochodzi do spotkania wszystkich trzech ludzkich drużyn, przyzwyczajone są one jednak do niebezpieczeństwa na każdym kroku i są nastawione wrogo nawet przeciwko sobie. Na planecie wybucha wojna o kryształ.

 

Silnik tej gry jest ( a wlasciwie byl ) pisany od podstaw w PHP. Caly kod mam zamiar ukonczyc do konca wakacji ( uff, wreszcie ).

 

Wolalbym nie zdradzac szczegolow, powiem jedynie ze nie bedzie to tekstowy rpg. Gra posiada graficzna mape ( 2d ), po ktorej postacie poruszaja sie w czasie rzeczywistym. Avalone posiada rzeczy, ktorych nie ma zadna inna gra.

 

Poszukuje do pomocy:

  • webdesignera - layout do strony glownej oraz do 'wnetrza' gry, buttony, bannery i inne
  • grafika 2d - poszczegolne wycinki mapy ( kafle 32/32 px ), postacie ( tez 32/32 ) i inne, nietypowe rzeczy
  • grafika 3d - tutaj trzeba bedzie wlozyc najwiecej pracy. Caly ekwipunek ( a jest tego bardzo duzo ), graficzne przedstawienie wioski i ... inne ;]

 

Wynagrodzenie:

Na poczatku za free. Ja traktuje tworzenie gry jako rozrywke i nie oczekuje zadnych zyskow materialnych. Po prostu lubie to robic. Szukam wlasnie grafikow, ktorzy nie traktuja to jako prace, ale jako zabawe. Oczywiscie po starcie gry ( jezeli tylko bedzie mozna ) kazdy uczestnic zalogi bedzie otrzymywal wynagrodzenie.

 

Pozdro, wolf ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Życzę powodzenia, mam nadzieję, że będziecie tymi, którym akurat się uda.

 

Ja gre na sto procent ukoncze, tylko co to za gra bez szaty graficznej. Bardzo trudno znalezc grafika do wspolpracy.

 

To jak michal ? Masz jakies gg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolffik napisz coś o szczegółowości modeli do gry. Czy to będzie takie rpg z widokiem z góry(rzut izometryczny) bo wtedy postacie i inne obiekty widziane z góry mogłyby być mniej szczegółowe czy jakoś inaczej to widzisz? Masz jakieś concepty czy wszystko zostawiasz grafikom? No i co z designem leveli masz to wszystko jakoś zaplanowane żeby już można było robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności