Skocz do zawartości

nowa bitwa ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dawno nie było zadnego envaior menciku co wy na to ? chcialbym aby bitwa była na mega minimalnych limitach ciut wiekszych od tych jakie były na "gry komorkowe" myslalem cos o 500triskach i 512 texturce co wy na to ? jakies pomieszczenie ? nie musi byc cos wielkiego, moze byc nawet domek, baza ala c&c czy nie wiem cos takiego z environka ;)

 

Wiecie zeby modelik + tikszczer mozna było walnac w kilka godzinek :)

 

edit:

hehe Ziomus no ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, chetnie bym zawalczyl w jakies bitwie wiec jesli cos planujecie prawdopodobnie bede sie w to bawil :-) tylko blagam dajcie cos high poly! nie 500 bo to bedzie za nudne sprowadzimy wszystko do speedow :/ wydaje mi sie ze cala zabawa polega na tym zeby ludzie prowadzili wipy w ktorych cos bedzie sie dziac, beda rady, uwagi itp. jesli temat bedzie dosc wyzywajacy to wydaje mi sie ze nawet Ci bardziej zawansowani uzytkownicy wezma w takiej bitwie udzial, a to wplynie na popularnows. co o tym myslicie ?

 

Edit: a i wydaje mi sie ze temat powinien byc zwiazany z jakimis najnowszymi tytuami gier na ktore wszyscy czekajak jak starcraft2 czy warhammer onlin, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chlopaki musimy zrobic cos dla wszystkich, nawet dla tych ktorzy na codzien nie maja wiekszego pojecia o gamearcie :) dlatego proponuje male limiciki i male texturki :)

 

Ja osobiscie byłbym za otwartym tematem, chcesz robic samochodzik robisz samochodzik itp :)

 

edit:

 

bardzo podoba mi sie pomysl z bustem i rzeczami z nowych gierek, ale zeby to przetransformowac na stara szkole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja z tym otwartym tematem:

 

Masz limit na poly, masz limit na tex, rób co chcesz byle miłe było :]

 

...hm ale czy koniecznie enviro?

 

ja jestem za limitem jakoś max. 1k +512 diff ...a jak juz ma być hardcore to bez normalek :D:D

 

Btw. nie stońcie od lowpoly to cholernie cwiczy wyobraznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponowal bym moze jakas druzynke...nie wiem ..cos jak druzyna pierscienia, jakis oddzial zolnierzykow albo ekipa na budowie ..tak by potem ktos to wszystko posklejal do kupy i zrobil jakis teamowy zestaw ...moze nie na teraz pomysl ale moe na pszyszlosc :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit powinien być niski, w przedziale 500-1000. Jedna tekstura maks 512, bez normali i specularów. Temat powinien być choć w pewnym stopniu ograniczający, gdyż dowolne rzeczy można robić i pokazywać poza bitwą, a ta powinna służyć porównaniu umiejętności i pomysłowości. No i najważniejsze - termin początku i końca z góry określony, bez możliwości przedłużania.

 

Fajnie by było, gdyby minibitwy znów się rozkręciły. A jeszcze fajniej, gdyby zakładający temat nie był najczęściej w nim postującym, żeby każdy miał możliwość otrzymania choć kilku sensownych ocen i rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ! zeby bitwa byla popularna ale to tylko i wylacznie zalezy od nas, jesli sie angazujemy to fajnie by bylo nawzajem sobie piscac i oceniac a z regoly ostatnie bitwy polegaly na tym ze kazdy sam sobie i na tym sie konczylo

a nie na tym to polega.

odnosnie tematu i ograniczen to jestem za jaknajbardziej otwarta konwecja zeby nikogo nie odstarszac! zrobil bym to na zasadzie na maxa otwartego tematu jak jest np na Cg talku gdzie w hardcore modeling chalange macie np starwarsy pod co mozna podciagnac dokladnie wszystko ! jesli ktos chce zrobic low poly do komorki to szacunek dla niego ale jesli ktos lubi wyzwania i chce sie zmiezyc z jakims trudnym technicznie modelem nawet jesli mial by go nie skonczyc to czemu mu zabraniac ? to sa tylko sugestije nie chce tu nic sugerowac :D pewnie i tak wezme udzial niewazne co mialo by to byc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje żeby trisów było tak nie za dużo nie za mało, tekstury odpowiednio wielkie, temat jakiś fajny i termin żeby każdy zdążył - normalnie byloby cudownie

 

xD

 

a tak bardziej poważnie to wpadłem w dziure, WoWem zwaną ;/

 

ale myśle że jak jednak wystartuje jakas minibitwa, to cokolwiek by to nie było postaram sie to zrobic :)

 

ja proponuje temat: defensive structure :) (od drewnianej wiezy z kolcami począwszy przez jakieś zapory na betonowym buknrze z KaEmami skończywszy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie konczymy z sondami ;) wkraczamy w rzady dyktatury, z sond nic nie wychodzi ;]
No, to dawaj Klicek ten wóz i będzie wszystko jasne. :)

Ale limit trochę większy niż 1k bym proponował. 5k też za dużo, więc może by pogodzić jednych i drugich - 2,5k?

Tex do 1024 imo. Razem ze specularami, bumpami czy co tam jeszcze jest. Będzie ciekawsze, a nie musi być obowiązkowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie....wydziergać hiperdetal na 50k to nawet małpa (przy odrobinie samozaparcia) potrafi...chyba własnie o to chodzi zeby robić coś z niczego...1k +512x512 diff w zupełności wystarcza....tylko czy od razu samochód? Myśle ze pomysł na "jednostke zmechanizowaną" byłby wystarczająco szeroki...samochodowcy by sobie kulali samochodziki, statkowcy stateczki, a jak by ktoś chciał wystrugać envira na kółkach to tez by dało rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym małym polikątem to między innymi po to żeby jak najwięcej ludzi ukończyło... a jeśli komuś nie pasuje ze bedzie 1k to niech sobie wyobrazi ze włąśnie robi model Level of Details z pojazdu który w 1stopniu detalu ma powiedzmy 40K hehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz 2500zł na wydanie to możesz wydać tylko 50zł, byleby na cos ciekawego :P

 

imho nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się tak ograniczał :) logika zawsze podpowiada ze wiecej poly=wiecej detalu=wieksze szanse na zwyciestwo=szpan :)

 

bądz co bądz jednak, 2k tri to magiczny limit, dzięki któremu więcej osób kończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logika zawsze podpowiada ze wiecej poly=wiecej detalu=wieksze szanse na zwyciestwo=szpan :)

 

Dziwną masz logikę stary :/...ale to juz nie mój problem :] Powinniśmy rozwijać sie w kazdej dziedzinie, nie wiem czy wiesz ale czasem "odejmowanie jest dodawaniem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy polucouncie 1k te 50 poli bedą wyglądać tak samo :) a pozatym dyktator Klicek już zadecydował chyba,,, może zrób tak zrób pojazd 2,5K z czego 1,5 to interior i silnik a do bitwy zapodaj model 1K z ciemnymi szybkami i sprawa rozwiazana.... ty bedziesz miał swoje 2,5 a my kolejnego uczestnika bitwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo bym chcial wybrac temat zeby to wam sie podobał, ale kolejny raz widze ze nie mozemy sie dogadac i wybrac wspolnie jeden temat, dlatego pomyslalem sobie ... po co robic dlugie minibitwy w ktorych ludzie koncza całe 2 modele i nie ma z czego wybierac ? :)

 

Sa wakacje mysle ze mamy wiecej czasu, dlatego ja proponuje zeby kazdy was był usatysfakcjonowany bitwy trwajace tydzien czasu, kto bedzie miał skonczyc skonczy, kto nie trudno bedzie nastepna :) bez zadnego przedluzania i gadania wiecej czasu co wy na to ?

 

Temat tej bitwy chcialbym aby był jakis prosty element otoczenia, samochod tez jest takim, moze cos posapokaliptycznego ? czekajac na fallouta 3(yyyyy na afterfala ) ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oOoo widzisz :D F3 to teraz trendi temat :D i pewnie jako ze kazdy chciałby zamoczyć w tej produkcji swoje paluszki, każdy da "swoją wizję" otoczenia tudziez czegokolwiek co kojarzyłoby sie z F3 :D ? to jak? temat: "mój fallout" :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko wlasnie cos w ten deseń to moze byc dobre :)

"moje otoczenie z fallouta" - limit 1k tris textura 512, nie musicie sie ograniczac do chodnika, Bro zrobil swietny zamek z 100 trisow i textury 128 wiec mozna by nawet cos wiecej zrobic z tego :D

 

RA nie martw sie za tydzien samochody wyscigowe :P, a teraz mozesz zrobic samochod powypadkowy ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności