Skocz do zawartości

Minibitwa 15: Melanżownia


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki chopaki:p

 

Haha super :D Ej a moze jak kilka osób skonczy to zmergujemy te wszystkie sceny co :D:D:D ?

 

Na tego planea tez dajesz teksturke z limitu 512?

 

Właśnie się Klicka nie spytałem o podłoże, w tej chwili jest na 16 kwadratach i dam tilesowany jakiś prosty beton/piach czy cuś.

 

Za tym żeby zmergować to wsio to ja jestem za i chetnie udostępnie swój gniot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyglada :D co do podloza to wydaje mi sie ze mozna latwo zrobic bo mozesz np dolozyc ze 2-5 polygonow a na texturze wystarczy maly pasek na 1/5 tajlujacej sie textury i jedziesz :D

ja tak przynajmniej bede sie ratowal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie poczepiac? Moge? Moge? Moge?? Okej :D

Uwazaj z kontrastem ,na sofach dales IMHO za mocny w porownaniu do ziemi. Uderz albo w mocny albo w slaby kontrast, tak aby bylo rownomiernie, zawsze mozna zwalic na styl, ale tylko jak jest rowno tak samo wszedzie. Postaraj sie wiecej bawic warstwami aby nie mozna bylo podac dokladnie adresu serwisu z ktorej fota albo inna refka zostala wzieta. Jest dosc monotonnie. Moze ogien w beczkach by pomogl z ladna czerwono zoltawa lajtmapka. Daj jakis armagedonowy klimacik, jakis misio z urwanym uchem, wozek dla dziecka, wozek marketowy, kolo od samochodum, jakies blachy, moze kupa gruzu, ew. dziura w ziemi. Sofa wyglada na stara ale w bardzo dobrym stanie, dodaj dziury wystajace sprezyny nawet na alphatescie. Jakies plamy od oleju, wypalone miejsca jako dekale.Moze wysuszona trawa kolo slupkow te4z na alpha tescie. Linka usztywniajaca na plocie imho powinna byc ciensza, a jezeli jest to rurka to mi nie lezy do drewnianych slupkow. ALe to mnie, tobie moze wydawac sie inaczej. Ale tylko wydawac, wiec zmien, ja mam zawsze racje. Porasz powa :D

Te gazety to tez nie rozkladaj tak rowno bo tylko ta pod sofa jest inaczej ulozona. Butelke mozesz zbic uzywajac tego samego fragmentu texty, beczke przewrocic.

Pokaze flata texty to moze wiecej rzeczy ci wytkne. ;)

(WYTYK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porasz łobuzie, ja jeszcze nie skończyłem:p

Dzięki wielkie, komentarz jak zawsze obszerny:)

 

Wogóle się zastanawiam czy tego całkiem nie przemodelować, bo tak jak napisałeś, najbardziej i mnie uderza monotonność:/

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

superowo to wygląda, brakuje tylko cieni i telwizora marki rubin na tych drewnianych paletach :)

 

a nie za wyskokie te latarnie są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superowo to wygląda, brakuje tylko cieni i telwizora marki rubin na tych drewnianych paletach :)

 

a nie za wyskokie te latarnie są ?

 

Telewizjorek fajny by był, ale raczej sony już, rubiny obróciły się w proch już dawno:) Latarnie, hm, możliwe, że są:/

 

Btw, muszę to poprzerabiać trochę:/

Nie wiem zresztą czy skończę bo mi się innego dziergania zwaliło trochę:/ Postaram się:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności