Skocz do zawartości

Mini-Bitwa 15: TAXI


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temat, fajny limit, krótki termin, więc wypada wystartować :)

Spróbuję sił z taksówką, ale nie wiem jak mi pójdzie malowanie. Na chwilę obecną auto ma 992tri, może coś jeszcze potnę i dodam gdzie indziej, zanim je zmapuję.

 

 

clipboard01ssmr8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lol extra fura ;D jesli moge to zasugerowal bym wywalenie tej rury albo zmniejszenie jej poligonow bo mam wrazenie ze ona sama wcina z 1/3 calego polycountu a dzieki temu mozna dorobic wecej szczegolow, chociz w sumie i tak wyglada bajerancko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy, przecie to Fallout :). Teksturka wychodzi mi trochę rozmazana (malowałem na 1024, muszę popracować nad ostrością) Trochę domalowałem, dodatkowo wrzucam widok tyłu. Na koniec tekstura na życzenie SoAd ;)

 

clipboard01wt4.jpg

 

clipboard012jq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniutko.. stylistycznie przykombinował bym inne felgi poszedł bym w strone stalówek, fajnie rozkminiłeś szyby:) dobry pomysł, i numer boczny 1313 już chyba gdzieś widziałem ;p jeśli chodzi o wykorzystanie powierzchni tekstury to: powiększając przednią szybe mogłeś odrazu na niej wrzucić boczną troche było by kombinowania z ustawianiem poligonów ale chyba do zrobienia, tam gdzie jest szyba (poligon karoserii) wrzucił bym tą drobnice (światła, drobne kawałki) następnie nadkole tak naprawde mało bedzie widoczne wiec wystarczyło zmapować wszystko na jednym miejscu i jeszcze przeskalować w dół i tak nie bedzie widać piksli (ten element nie przyciąga uwagi), następnie opona poligony bierznika złożył bym na pół, albo na trzy razy i tak w jednym momencie widać tylko około 33% bierznika reszta się obraca i jest schowana w nadkolach... tak samo z napisem TAXI na jednym poligonie z lustrzanym odbiciem i też powinno wyświetlać ok. gdybyś to uwzględnił mógłbyś nieznacznie powiększyć inne poligony na uvałce.... niewiele byś zyskał ale przy tak małej teksturce zawsze coś... mam nadzieje że załapałeś o co chodziło w moim "technicznym bełkocie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Kuba świetnie to wyglada !! co do ostrosci , wyostrzales bardziej na zdublowanej warstwie ze zniejszonym kryciem? poza tym jedyne do czego mzona by sie przyczepic to ze niektore elementy moglby byc mniejsze na uvce a sama buda auta wieksza, felge pownienes potraktowac silnijszym kontrastem bo reszta jest mocnijsza a flga mdło szara, nawet porwnaj na texturze obok masz lampe i ona jest mocniejsza ,po tym zabiegu powinno juz jako calos grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze i rady. Naprawdę cieszę się, że model się podoba.

Tony M.- chyba nie zdziwi Cię fakt, że za kierownicą siedzi sam Marian Koniuszko ;). Co do szyby - chciałem żeby boczna była przetarta "ręką", a przednia wycieraczkami, więc nałożenie odpada. Co do reszty masz rację, mogłem bardziej pokombinować, dodatkowo rurę mogłem pociąć na trzy części, bo jest dość powtarzalna.

 

mario - wyostrzyłem tylko tą podstawową warstwę, będę jeszcze próbował, więc dzięki za radę. Z felgą też pokombinuję. Dopiero teraz zauważyłem, że podwozia nie namalowałem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności