Skocz do zawartości

Minibitwa 15: Big Bopper


Tony M.

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moje cacko :) troszke się je przydemoluje żeby te 1000 trisów wystarczyło... jutro zapodaje pierwszego Mad Maxa żeby się wczuć w klimat.

pozdrawiam i życzę powodzenia (mi życzcie żebym skończył w terminie no i wygrał i był sławny itp. jak to Klicek napisał na front page :)

 

7ac851962853c5a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeżeli ktoś się spodziewał wypasionej fury na chodzie, to niestety muszę go zmartwić z Forda Falcona niestety nie zostało za wiele :)....

Model wraku ma 438 trójkąty, cylindry raczej wywale żeby zaoszczedzić poli, wrzuce jakieś drzwi itp.. byle mniej poli zjadło a fajnie wyglądało...

01cae66092ad4970.jpg6d6222d3f0e2948b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze sie wylozy na txturkach albo mu czasu zabraknie :D (taki dżołk ;) )

 

swoją drogą podziwiam ludzi którzy każdy element nazywają po swojemu (door01, door02 etc..), ja robiąc dla siebie zawsze mam box01 plane01 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec modelowania :) w sumie 976 trojkatow, pozostałą reszte przeznacze na chwasty . Fajno że się podoba zobaczymy jak poleci teksturka troszke czasu zostało wiec bede ją powoli "pieścił" hehe pozdrawiam

 

 

edit: mały download coś koło 1400kb z preview (syfna jakość i prowadzenie kamery ale się na tym wogule nie znam)

http://rapidshare.com/files/39695738/_scene.avi.html

http://rapidshare.com/files/39700368/gi_previu.avi.html 81b3845f9e02fa85.jpg

ca5dfb3a330098d0.jpg

ee4fd61f5efcd33d.jpg

8fe49ea4f58479e1.jpgd36ca1c54b77a5f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fine z wielkimi bulami wyszła kupowata tekstura syf i itp.... wrzucam po czasie wiec nie musi mnie być w "sondzie" a i może lepiej się będe czuł nie wiedząc ze nikt na moj model nie głosował... fajna bitwa dzieki wszystkim za udział i zapraszam do następnej

89556e7a3ffef482.jpg

6f71361a9c975150.jpg

30577e10678fcdca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności