Skocz do zawartości

Minibitwa 15: BoS entrance


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

whoha, fallout rulez, jedziemy z tym koxem

 

bosgh9.jpg

Shot

 

kto grał w jedyneczkę ten wie o co chodzi a Ci co nie grali niech się wstydzą :)

 

ok 980tri

 

ps. mozna zrobic wiecej niz 1 model? :)

 

+edit

 

dla tych co naprawde nie grali w fallouta xD

konceptqo7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Więcej białego na krawędziach betonu bym dodał, następnie z szybu wentylacyjnego na górze zwiększył bym kontrast tych zacieków. Następnie blacha brązowa chyba lepiej wygląda w oryginale gdy jest mniej gęsta (budynek robi się bardziej masywny) , powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Texturke mozesz podrasowac.

Dodaj szarpena (unsharp mask - 141%;0.7px;1lvl) wyglada tak po przeciagnieciu -> ognistymr4.th.jpg

Do tego dodalem brightness/contrast (-7;+15) oraz Hue/saturation (+9;+20;-7) ipobawilem sie shadow/highlight(20%;22%,155px;65%;46%;184px;+54;0; i reszta bez zmian) nastepnie channel mixer (tylko RED -> 112%;-16%;+2% constant na 0) lekko doprawilem replace colorem gdzie kolor to RGB -> 88;73;60 a fuzzinessna 30 i pokolei -7;+55 i - 8. Jak chcesz mozesz dac na koncu photo filter na filter: sepia density na 40% to otrzymasz troche cieplejsze kolory(wersja obok)

Sadze jednak ze powinienes spokojniej brud nakladac. Teraz jest on troche chaotyczny. Jezeli chcesz urozmaicic texture dodaj jakies naklejki ktore dasz na plane z alpha, plakaty itd. Pamietaj tez ze brud musi byc logiczny. Rdza sie nie pojawia na betonie, chyba ze obok jest cos metalowego. Na betonie mozesz miec brud lub jezeli jest wigotno to glony albo mech. Rdza z brudem moze sciekac na ten betonowy fragment pod panelami, ale powinno jej byc na kopule chyba ze jest metalowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ardeni, lewus, _harry, matys - thx

 

poraszku - fakt, mogłem jeszcze troche podrasować tą teksturke ale zwyczajnie troche się śpieszyłem żeby to skończyć (taką minibitwę trzeba rozegrać ;D), jak znajde czas pobawie sie tym sharpenem i innymi ciekawostkami nieco bardziej bo jak pokazałeś można otrzymać kuszący efekt (choć po takim tjuningu w tym wypadku pare miejsc uległo nieznacznemu pogorszeniu)

 

co do brudu - racja - troche zabardzo 'chaotycznie' ;D - rdza - no właśnie rdza - szczerze to patrzac na 'referke' niebardzo mogłem rozczaić czy to wszystko to metal czy już beton :) poszedłem więc na mocny kompromis :D i lecąc na ślepo polazłem za owym obrazkiem, nieco tylko urozmaicając sobie zycie ;)

 

ogolnie thx wszystkim za komenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności