Skocz do zawartości

MacBook Pro ?


treble

Rekomendowane odpowiedzi

temat prawdopodobnie nieraz poruszany, ale technika idzie szybko wiec i kryteria prawdopodobnie tez sie zmieniaja. Szukam laptopa za 8000pln, zastanawiam sie czy warto zakupic Macbook'a, bedzie to najlepsza platforma do grafiki 3d i cada?, a moze warto kupic jakiegos laptopa wyposazonego w karte FireGL jak np.: Lenovo ThinkPad Z61p z ATI Mobility FireGL V5200 . Macbook pro ma karte ATI Mobility Radeon X1600 z 256 MB, pozatym prawda jest ze jest juz nowy MacBook Pro niedostepny jeszcze u nas w sprzedazy?. Pozatym wedlug testu mobilnych kart graficznych okazuje sie ze najlepsza karta jest NVIDIA GeForce Go 7950 GTX, Prosilbym bardzo o opinie bo to troche za duzo jak dla mnie informacji aby moc cos z tego najbardziej odpowieniego w tej cenie wybrac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

byl tu temat o dellach, zignorowano mnie soczyście ;)

 

jesli o maki chodzi odrazu zaznaczam ze nie jestem w posiadaniu, aczkolwiek wiele godzin na macBookach przerobiłem i z dobrego serca polecam jeśli Cie stać. Niech cie nie zmylą podobne parametry o połowe taniej etc. Jeśli już wiesz ze chcesz komp przenosny bez 3ds to kupuj śmiało. Specjanie o maksie wspominam bo jest zabawa potem w butkampy na intelu etc. ale ktos pewnie dalej rozwinie temat i cie uswiadomi... wiec ja - reasumujac - moge tylko moge polecic :)

 

[edit]

jako żeś z zielonej wiec napomknę tylko że większość testów na opiniotwórczych portalach jest namiętnie sponsorowana i nie można tutaj wyłączać myślenia choćby na chwilkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności