Zobacz pełną wersję : Car Chat

sikham
10-12-03, 21:23
witam

po mojej głowie pałętał się pomysł takiego chata na którym spotkali by się ludzie z tego forum (i nie tylko) w celu wymienienia poglądów, ich sposobów robienia różnych rzeczy w maxie i co najważniejsze pomocy innym

myslę że takie coś by było przydatne początkującym maxiażom którzy rysują swoje pierwsze spliny lub extrudują pierwsze krawędzie w poly
czasem lepsza jest konwersacja na żywo z druga osobą która wie co w trawie piszczy

proszę przemyślcie moją propozycje ponieważ myślę że będzie to dla mnie rozwijające doświadczenie jak i dla was tych którzy zbudujecie rozmowę na tym chacie

ok koniec wodolejstwa teraz suche fakty proponuje termin na sobotę koło 20:00 ( nie leci wtedy chyba żaden film w TV )

ps. napiszcie co myślicie o tym pomyśle bo niechciał bym się zawieść będąc jedyną osobą która tam zajrzy

[Post został wyedytowany: 13-12-2003 > sikham]

sikham
10-12-03, 21:26
aha oczywiście

http://www.max3d.pl/chat.php

Pablo
10-12-03, 21:27
[b]dobry pomysl...tylko co chcesz tam rozmawiac? np o wspolnym tutku czy co? bo nie wiem jak chcesz to potem zapisac to co tam powiemy :)) poza tym sobota hmm....to jest weeekend...zabawaa :)...ups zapomnialem ze adwent...ok :)

pozdr

Loozack
10-12-03, 21:27
hmm, w temacie jest \"Car\" chat, czyli tylko \"samochodziarze\" mogą wejść ??
[piwo]
P.S. popraw pisownię :P

sikham
10-12-03, 21:30
bo widzisz czasem na forum ktoś ma pytanie i czeka dość długo na odpowiedz a na chacie jeżebi bedzie kilka osób to pewnie któraś z nich bedzie wiedziała jak pomuc a inne to na żywo skomentują i tak wybieze sie najlepsza ścieżke pomocy ( jest to troche idealne myślenie) oraz dzieki temu poznasz różne sposoby podejącia do jednego problemu

poco zapisywac myśle każdy zapamieta potrzebne mu rzeczy a jak nie to moge printy z ekranu ściągać

[Post został wyedytowany: 13-12-2003 > sikham]

Pablo
10-12-03, 21:32
[b]mozna tez logi zapisywac :)

pozdr

sikham
10-12-03, 21:33
loozack
napisałem car bo są ludzie których to nie interesuje a ja chce żeby to było głównie o samochodach gdyż chcę sie dowiedzieć czegoś nowego od innych

ale niemiałem tu na myśli tego że nikt oprócz ludzi lubiących samochody niema wstepu

Pablo
10-12-03, 21:46
[b]zobzczymy czy to wypali :)

pozdr