Skocz do zawartości

Car Chat


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

po mojej głowie pałętał się pomysł takiego chata na którym spotkali by się ludzie z tego forum (i nie tylko) w celu wymienienia poglądów, ich sposobów robienia różnych rzeczy w maxie i co najważniejsze pomocy innym

 

myslę że takie coś by było przydatne początkującym maxiażom którzy rysują swoje pierwsze spliny lub extrudują pierwsze krawędzie w poly

czasem lepsza jest konwersacja na żywo z druga osobą która wie co w trawie piszczy

 

proszę przemyślcie moją propozycje ponieważ myślę że będzie to dla mnie rozwijające doświadczenie jak i dla was tych którzy zbudujecie rozmowę na tym chacie

 

ok koniec wodolejstwa teraz suche fakty proponuje termin na sobotę koło 20:00 ( nie leci wtedy chyba żaden film w TV )

 

ps. napiszcie co myślicie o tym pomyśle bo niechciał bym się zawieść będąc jedyną osobą która tam zajrzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dobry pomysl...tylko co chcesz tam rozmawiac? np o wspolnym tutku czy co? bo nie wiem jak chcesz to potem zapisac to co tam powiemy :)) poza tym sobota hmm....to jest weeekend...zabawaa :)...ups zapomnialem ze adwent...ok :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz czasem na forum ktoś ma pytanie i czeka dość długo na odpowiedz a na chacie jeżebi bedzie kilka osób to pewnie któraś z nich bedzie wiedziała jak pomuc a inne to na żywo skomentują i tak wybieze sie najlepsza ścieżke pomocy ( jest to troche idealne myślenie) oraz dzieki temu poznasz różne sposoby podejącia do jednego problemu

 

poco zapisywac myśle każdy zapamieta potrzebne mu rzeczy a jak nie to moge printy z ekranu ściągać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozack

napisałem car bo są ludzie których to nie interesuje a ja chce żeby to było głównie o samochodach gdyż chcę sie dowiedzieć czegoś nowego od innych

 

ale niemiałem tu na myśli tego że nikt oprócz ludzi lubiących samochody niema wstepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności