Skocz do zawartości

Discreet konczy z 3ds max\'em ? Podobno ze tak..


rooter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Nie chce tutaj zapuszczac jakichs niepotwierdzonych plotek, ani psuc komus dnia, czy tez walic sciem ;-) ale wlasnie bylem swiadkiem konwersacji w ktorej to pare osob zaczelo dykutowac o przyszlosci 3dsmax\'a. Po chwili do konwersjacji wlaczyla sie osoba mowiaca ze gadala z kims tam z discreet\'a i powiedziano jej nieoficjalnie ze max 6 to ostatnie wydanie tego pakietu 3D. po chwili wlaczyla sie inna osoba i powiedziala podobna sprawe - ze tez z kims tam gadala. i to samo jej powiedziano, po chwili wlaczyla sie trzecia osoba ktora mowi ze tez o tym slyszala z dobrych zrodel. Podobno w najblizszym czasie discreet ma wydac komunikat prasowy w ktorym wszystko wyjasni (zadnych kolejnych maxow, ani na PC, ani na Macintosha). ja sie tylko zastanawiam - po co zabijac kure ktora znosi zlote jajka ? no ale nie mnie o tym decydowac.

 

Prosze tylko nie linczujcie mnie jesli sie okaze ze to co zaslyszalem to bujdy. No ale potwierdzily to 3 osoby z roznych strona swiata ? wiec moze jest w tym jakas garsc prawdy ? Oby jednak nie ... Sie okaze w nastepnym tygodniu .... Pozdrawiam, i pocichutku sie modle zeby byl to sen, albo jedna wielka mistyfikacji i bezspodstawna plota.......

 

Have a \'nice\' day... eh...

 

pozdrawiam,

rooter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności