Skocz do zawartości

Minibitwa 16: Popiersie :P znanej postaci


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

W tym tygodniu robimy popiersie znanej postaci :) Wszystko jedno kogo robicie, czy postac bedzie zywa, martwa, czy to bedzie kolezanka z budowy, czy postac z gry czy co kolwiek innego.

 

 

Limity :

1k trisow i textura 512x512 - normal opcjonalnie, specularow opcjonalnie - czyli nie jest wymagany, niechcesz NIE ROBISZ

Timelimit :

 

Do nastepnej niedzieli (czyli sobota do 24, w niedziele glosowanie)

 

Nagrody :

 

Dolączenie do wątku prac zwycięskich!

 

REGULAMIN (PRZECZYTAJ):

- gdy skończymy nasza BITWE, dodajemy miniaturkę z napisem koniec, w pierwszym poście. Bez miniaturki uznaje ze praca w wątku jest nieskończona.

 

np. tak jak tutaj:

spiderman1.jpg

 

- Końcową pracę, jeżeli chcecie żeby model był pokazany z więcej niż jednego ujęcia dodajcie obraz o szerokości 800x i wysokość dowolna, czyli możecie upchać ile chcecie np. 800x4000 i ja to wrzucam w sondę.

Na obrazku musi sie znaleźć :

- biuti rendery/ screeny z viuportu ze wszystkim

- smooth shaded model

- siatka

- flat textury

 

Tak jak tutaj (kliknij w miniaturkę żeby powiększyć obraz):

spiderman1.jpg

 

Starajcie sie tak przygotowywać swoje prace, inaczej wrzucam jakikolwiek screen z brzegu :P

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co to jest bust ?

 

from wiki: "Bust to miejscowość i gmina we Francji, w regionie Alzacja, w departamencie Bas-Rhin.

 

Według danych na rok 1990 gminę zamieszkiwało 427 osób, 63 os./km². "

 

to chyba nie to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek popełnił literówke.... modelujemy po prostu biust znanej postaci, koleżanki czy kogokolwiek kto nam siedzi w głowie..... ehhh dwa balony mało ambitny temat minibitwy... LOL w temacie powinno być tak: minibitwa 16: BIUST(piersi)... no co 111 posta mam to se jaja robie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubo czemu uważasz ze temat jest tylko dla wybranych?, toż to nie jest problem zrobić samą głowe z ramionami, a mały trening anatomii przyda sie wszystkim.

zresztąnie musi to być przeciez koniecznie człowiek, może być robot jakis albo potwór albo jeszcze cos innego ehh późno już, czas iść spac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, im bardziej się czujesz w temacie niepewnie tym bardziej powinieneś wystartować Kuba. Przecież nikt się z Ciebie nie będzie śmiał jeśłi kiepsko pójdzie, najwyżej durne komentarze mogą się pojawić:P

A jedna głowa więcej nigdy nie zaszkodzi:p

 

Ledyr już ostrzy kły!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1k trisów to nie za mało ? cycki będą kwadratowe ;(

 

Oficjalnie zapowiadam, biorę udział :P

 

hehe racja do 1500 tri podwyzszyc :D bede mial jeszcze w zapasie niecale 200 trisow ;)

panowie piuszecie ze fajjny temat a watek bitewny pusty ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popiersie to mało gameartowy temat raczej. Chyba że jako jakiś prop umieścić. Wsumie to speedmodeling jak kiedyś, tyle że limity (ten sam temat nawet?// wtedy co klicek zrobił tutorial z rzymskim legionistą(czy centurionem). ale pewnie i tak wezme udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jest to konieczne. Jeśli model w grze nie wisi w powietrzu, a tylko stoi na czymś, spód nie jest potrzebny.

 

PS. Gdzie następne prace? trzy to trochę mało jak na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mam, wczoraj nawet założyłem temat, żeby podnieść morale załogi i zachęcić innych do uczestnictwa. Jednak po błyskotliwym poście Mastera Kiełbastera miałem dwie możliwości, albo wykasować temat, albo publicznie go obrazić, czego nie chciałem. Chyba miało wyjść śmiesznie, a było prostacko. Kolejna wypowiedź Różowej Pantery poniżej krytyki. Nie wiem co on je, ale chyba powinien zmienić karmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już biust więc teraz pora na pośladki.... myśle i nic fajnego mi nie przychodzi do głowy, wszystko wydaje się być takie pospolite... ehh ide spać wstanę to może mi coś świeżego do głowy wpadnie... dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórki już raz były i myślę, że na jakiś czas wystarczy. Po co się ograniczać do np 400 trisów, jeśli już z np tysiąca można wystrugać coś naprawdę dobrego. Temat z Falloutem przypadł do gustu wielu z nas, może tym razem coś podobnego? Na przykład nawiązanie do jakiegoś powszechnie znanego, charakterystycznego filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak, i wyjdzie na to że silent hill:)

 

Niewiem czy ludzie tutaj grają w jakieś RPG. Ale może klimatey znacie : Warhammera, CyberPunka, Zew Katulu, Forgotten realms. Jeżeli będzie się rzucało jakieś takie ogólno znane tematy to duże szanse na sukces minibitwy(dużo skończonych prac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na świat Blizzarda,

lub bardziej: warcrafta, czy diablo lub starcrafta, chyba każdy z nas kocha przynajmniej jedną z tych gier ;)

 

Swoją drogą chłopaki z blizzarda są geniuszami od modelów low-poly :D - bynajmnij ja tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pomysły dobre, ja bym szedł w enviro, taki budynek ala Stalingard, albo jakaś warcraftowa chatka...

 

hehe, empeck: wiem, tak się pisze. widze ze mocno przywiązany jesteś:). niby książek nie czytałem, ale trudno zliczyć punkty obłędu które mam za sobą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności