Skocz do zawartości

[współpraca]Konkurs Warsztat summer of code 2007 i/lub dłuższa współpraca[grafik 3d]


Grik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Już drugi raz poszukuję grafika chętnego do współpracy przy tworzeniu gry komputerowej. Poprzednim razem gra miała być stworzona na konkurs portalu xna.pl, ale z powodu zbyt małej ilości czasu na jej napisanie wraz z grafikiem podjęliśmy decyję o rezygnacji z udziału. ( dla zainteresowanych moje stare ogłoszenie tutaj )

 

Od tamtego czasu plan stworzenia gry dojrzewał w mojej głowie i oto nadarzyła się doskonała okazja do jego realizacji - największe stowarzyszenie programistów gier w Polsce - Warsztat ( gamedev.pl ) postanowiło zorganizować konkurs trwający przez 3 miesiące ( dokładnie od 1.VII do 30.IX), a mający na celu... napisanie gry ;)

 

Gra powstanie w języku c#, w nowej technologii (API) Microsoftu, czyli XNA. Najprawdopodobniej będę jedynym programistą przez cały okres tworzenia gry. Grafik (lub graficy - zobaczymy jeszcze ;) ) swoją pracę rozpocznie najwcześniej w sierpniu, jednak niezbędne ustalenia powinny być dokonane jak najszybciej.

 

Szczegółowa tematyka projektu do ustalenia - mam już swoje pomysły, ale też jestem otwarty na inne propozycje - dostosujemy typ gry oraz technikalia do naszych możliwości. Na koniec chciałbym jeszcze zaznaczyć, że głównym celem jest zrobienie gry, a nie udział w konkursie.

 

Od chętnych grafików oczekuję:

- zmotywowania do pracy za darmo ( fajnie brzmi :D )

- dobrej znajomości jednego z popularnych programów do modelowania obiektów 3d takich jak 3ds max, maya, blender itp.

- dostępność w sierpniu/wrześniu przez co najmniej 4 tygodnie

- komunikatywności ( poza komunikatorami, pocztą elektroniczną przydać się może również telefon )

Mile widziane, aczkolwiek niekonieczne:

- przykłady prac

- teksturowanie modeli

- animacja szkieletowa

- doświadczenie przy innym projekcie

- duże zmotywowanie ;)

 

 

Strona konkursu: Warsztat summer of code 2007

 

Kontakt:

- gg: 4672#NOSPAM#810 ( bardzo często niewidoczny )

- email mateusz.wieloch #IHATESPAM# gmail.com

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

Mateusz -=Grik=- Wieloch

 

 

P.S. Pamiętajcie, aby przekazać link do ogłoszenia znajomym - z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności