Skocz do zawartości

Minibitwa 16: Frankenstein


Blooddragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich,

Przyłaczę się do bitwy, dawno chciałem zmodelować popiersie pana na załaczonym obrazku:) Szkoda, że tylko 1k można zainwestować...

Model postaram się skonczyć doc zwartku, potem neistety wybywam na weekend:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

póki co super :D

Bro nie martw sie znam jednego grafika, który też nie umie ale on w sumie robi 2 miesiąc w 3D wiec może dlatego :D

 

EDIT: sorry Bro mój kumpel jak sie okazało obejrzał videotutki Klicka i już tez umie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada mi na ZB2.5 dlatego takie rozmyte faldki?

Podoba mi sie przedewszystkim poza, przefajna.

 

super - czy tylko ja jeszce nie umiem zbrusha czy ktos jeszce ? :)

Tylko Ty :) Ale prawda jest ze do envi nie musisz ... chyba ze robisz rzezbe w parku :) Albo kore drzewa haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie jestem na tyle wygadany by komentować prace (no dobra, leń ze mnie :D) ,no ale teraz musze :D

 

Bardzo ładny powrót na forum :D Genialna praca, ale to wiesz ;)

Nie wiem czemu pisze... Może to z faktu tej samej profesji w game arcie (tylko w moim przypadku troszke mniej komercyjnie :P), może co innego..

Otóż pamiętam jak się zarejestrowałem tutaj, jeszcze jako dzieciak nie znający pojęcia poly... Walentynki 2003.. Trwała wtedy jedna z pierwszych bitew :D "Ogień wojny" bodajże.. Twój temat był pierwszym do którego zajrzałem i najbardziej utkwił mi w pamięci :D Do dziś pamiętam tą pierwszą twarz cyborga i te naramienniki przycinające łeb...

Aż nie chce sie wierzyć, że to już ponad 4 lata, ale ale jakiś tam postęp zrobiłeś... Nie no, żart :D Z resztą co będę słodził, jak reszta forum mnie wyręcza :)

 

No dobra, rozpisałem się, powspominałem troszkę, łezkę uroniłem i...

 

..Wracam skąd przybyłem :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mi tez się łezka w oku zakręciła:D Tak było, wtedy max3D.pl wyglądał inaczej, było tu co najwyżej kilkadziesiąt aktywnych osób, ambitne projekty, dobre wsparcie, miła atmosfera:) Tutaj zaczęła sie zabawa z 3D, kto by pomyślał do czego to nas doprowadzi:D Kurcze całe moje życie zaczęło sie potem obracać wokół grafiki i tak już pewnie zostanie:) eh...:)

 

thx Chris!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie jak dla mnie to nic od tamtego czasu sie nie zmienilo :-) dla mnie nadal jest zaje... kwestja tego ze wiekszosc ludzie znika z tego forum :/ a szkoda bo dla wielu to forum jest nadal czyms wiecej niz miejsce gdzie moga pokazywac swoje pracki. Ja poznalem Tu ludzi ktorzy sa poprostu niesamowici i corazczesciej dochodze do wniosku ze tak juz poprstu jest :D wszyscy graficy to zajefane ziomki o czym mialem okazje sie min przekonalem na spotaniu w warszawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys -> No Ty też jesteś zajefajny ziomek:D Trzeba to spotkanie powtórzyć by the way...

Dla mnie jakoś ciasno i duszno sie tu zrobiło, zrezygnowałem z forum kiedy codziennie zaczęło powstawać kilka nowych threadów o modelowaniu samochodu, czy 'moja pierwsza głowa w 3d' :)

Postaram sie częściej wpadać:D

 

Klicek - WTF ?:D dlaczego tak:D Myslałeś że w dowodzie mam napisane 'Blooddragon' ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blooddragon, kawal dobrej roboty. Zdecydowanie najlepiej wykonany model, oczywiscie w moim skromnym przekonaniu. Podobaja mi sie teksturki, rzezba z Zbrusha i jak to poskladales w calosc w bardzo krotkim czasie.

 

Ubolewam jedynie:) nad podstawka, szkoda, ze Franek troche sie z nia gryzie, brakuje detalu.

 

Ogolnie 5 plus. Moj glos na ciebie.

 

I nie spoznij sie do roboty:)

 

DI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności