Skocz do zawartości

Minibitwa 16: T-Bag (z prison break:P)


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Zdecydowałem się znowu na start,z racji, że tylko popiersie, może uda mi się skończyć:D

 

Chciałem najpierw zrobić Leona Zawodowca ale jak obejrzałem sobie gębę Jeana Reno to wymiękłem.

Ten pan tutaj jest trochę bardziej porysowany na twarzy (i nie tylko) więc powinno jakoś pójść w miarę sprawnie.

 

Nie rugajcie mnie tylko, że sympatyzuję z niecnym elementem,facet ma strasznie expresyjną gębę i mimikę niegorszą, imo najciekawsza postać w filmie.

 

Referki już są, więc teraz sobie porzeźbię:D

 

Będę chciał najpierw wyrzeźbić łobuza, później low poly i bake, gdyż w tej technice mam tyły niezłe. Zawsze robię sculpt na wcześniej przygotowany lowpoly:/

f8c7f78c0561e900.jpg

 

FINAL:

b7a634d9c2f5181a.jpg

 

0c6e6f6d9c5ba426.jpg

 

555d247de8aafbe9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem kto to ale wygląda jak seryjny morderca, powodzenia

 

Tak, to seryjny morderca (znaczy aktor tylko:p), gwałciciel, pedofil itp...

trafieś elegancko:p

 

Nielot wyjaśnił już:)

 

No to pierwszy upik, porzeźbie jeszcze troche i pokażę jakieś lepsze obrazki

f36284eb34805cab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny sculp, bardzo fajny. Kilka tweakow aby zblizyc go do protoplasty:

- przymknij bardziej powieki

- wezsze nozdrza

- dolna czesc ucha bardziej odstaje i przy laczeniu ze czaszka ( dolna czesc nadal) jest prosta nie pod takim katem

- sale uszy sa (od frontu patrzc i prownujac z pierwsza referka) pod mniejszym katem bardziej proste niz pod katem

- konciki ust ida w dol nie do gory

- wydaje mi sie ze wezsza szczeka

- chyba troche wezsza przegroda nosowa

Koles jest bardzo szczuply, prawie ze szkieletor.Policzki wyszly bardzo fajnie i podoba mi sie brodka. Cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feceless -> możliwe, trochę poprawiłem tę kwestię... przynajmniej mi się tak wydaje:p

Kuba_ -> dzięki!

Porasz-> Dzięki za c&c, trochę podziubdziałem jeszcze.

 

Nie będę się chyba już za bardzo w sculpt zagłębiać, nie mam za bardzo czasu na to...up:

ce589c662f282c55.jpg

 

i kilka refek:

d338d7dc1cbff599.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blooddragon, thx, może texturą go odmłodzę, jakby nie patrzeć to ten gość ma trochę zmarszczek na mordzie:p

 

Update, zrobiłem low z normalem, w tej chwili 960 tri, jeszcze włosy dorabiam....

cdcb7a9f54644177.jpg

 

UPDATE:

988 tri na tę chwilę...jeszcze kilka planesów na włosy pójdzie pewnie

troche pomalowałem tex i spec...ale ciągle wip:

98b4edc223f8238f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik i tekstura super, ale mógłbyś pokombinować z tym niebieskim światłem. Tak jak przy tych dwóch stworach z WIPa i Strzelbach, zamiast podkreślać detal, trochę go zaciera. Może inna pozycja (bardziej z tyłu) albo odcień? Ogólnie fajno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, dzięki za koment!

Owen, nielot, dziękuję!

 

Całkowicie wymieniłem włosy, nie podobały mi się poprzednie, wyglądały dziwnie jakoś.. imo te też nieco niedorobione ale jakoś bardziej mi podchodzą.

Wogóle liczyłem na trochę lepszy efekt, ale cóż, już nie mogę na niego patrzeć:p

 

 

No i to by było na tyle, jutro wyjeżdzam więc oddaję final..

No i fajna bitewka była!!:D

 

b7a634d9c2f5181a.jpg

 

0c6e6f6d9c5ba426.jpg

 

555d247de8aafbe9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Lewus,

 

Swietny model, wybrales fajny temat. Teksturke mozna by troszku podrasowac, wloski, ja bym pobawil sie jeszcze z normalka. Oglonie na prawde fajosko, koles ma klimat.

Gratuluje:)

 

DI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

model jest gites, ale wiesz Lewus mnie sie on kojazy bardziej z Lincolnem a nie z tym tym aktorem to tak na pierwszy rzut oka, choc podobiensto w fotką równiez jest, wiem ze po czasie ale jakos ostanio nie mialem mocy postować (przeziebienie), popełniłes chyba błąd przy modelowaniu ( zrobiłem kiedys podobnie wytknął mi to wtedy Empeck) głowa jest za płaska z fronu prawie nie wiadać uszu i boków twarzy a u tego na fotce wiadc to, czyli nie wporwadziles poprawek w perspektywie po modleingu w rzutach a one inaczj wyswitlaja obiekty , tzn to jest w orto czy jakos tak, chyba ze ogólnie sie myle, w sumie to mozna by łatwo to "ztłikwac" w zb wyciagaj te boki twarzy na zewnątrz nieco tak aby nie byla ta twarz taka chudo -plaska :)

 

ach no i gratki za zwycięstwo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności