Skocz do zawartości

minibitwa 2D IV: Alchemik by maciekg


maciekG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ortheza soczek raczej ;) piwo jest nie polityczne ostatnio :],

Maciek GIT'arka, ;]. może jakieś atrybuty alchemika byś gdzieś po kątach dodał ;), kadź do destylacji (soczku) czy coś . . .

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.. co mnie razi to ten magiczny srodek ktory przelewa dziwczyna...żle to wyglada .. a mianowicie jakby wody było wiecej niz naczynie w stanie jest pomiescic ... bardzo plastikowo .. niczym waz ktory z kas tam wypełza :P:D

pOzdrawiam

ino klimat oK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie pasuje to że ona przelewa tą substancje do jakiejś bardziej amfory. do alchemika bardziej pasuje kociołek. Strumień płynu jest za gruby.

 

wcześniej fryzuka i ubranie dawały jej wygląd adeptki magii, teraz wygląda jak kelnerka. Taka czarodziejka powinna być raczej atrakcyjna i uwodzicielska jak na obrazku w poście o godz 00:00 wczoraj. moim zdaniem tamten najlepiej wyszedł(nie wliczając otoczenia które właśnie pokazujesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady..niestety wiekszosci nie zdazylem juz uwzglednic..

ujednlocilem troche kolorystyke pracy..zmniejszylem strumien..poprawki drobne tu i owdzie i tyle..wiecej upow nie bedzie bo wyjezdzam (chyba ze mi sie wakacje przesuna :) )..ja prawde mowiac wole dziewczyne taka jaka jest teraz niz we wczesniejszych postach..a starego dziada nie chcialem rysowac jednak :)

 

2005817976750908890_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności