Skocz do zawartości

Fotografia: 1nS


1nS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...ciężko się fotografuje las

...miałeś jednak niezłe światło, które dodało trochę charakteru kadrowi

...szkoda tylko, że nie ma przebiegającego skrzata gdzieś wśród gałęzi ;)

bo czegoś tutaj jednak brakuje (jakiegoś akcentu)

 

...czekam na inne fotki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - fotka zrobiona od tak dla tego efektu, który jedak w ruchu wyglądał lepiej. Spadające z drzew krople załamywały tą poświatę :) Dla architekta krajobrazu każdy kawałek lasu to betula, quercus, tilia itp. czyli gradka :)

 

 

Kolejna porcja zdjęć (mogę tak wrzucać?):

db640a9e71e5c067.jpg

f3f92ae71ccc2da3.jpg

d1f9b98773670b4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z tych nowszych najlepsze,jest w nim dynamika i realizm (nie wiem dla czego jak się widzi w galerii kropkę i kreskę,to jest sie w stanie wygenerować całą ideologią-"co autor chciał przez to powiedzieć"),

może tak było z tą fotą, może była pozowana, albo od tak sobie zrobiona, ale ja widzę tu kunszt uchwycenia chwili i dobry warsztat;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple - dzięki za miły komentarz :) Nic z pozowania nie było. Pani tańczyła do kamery, a ja relacjonowałem :) Specjalnie dla Ciebie taki bonus (niektóre fotki nie są moje):

 

http://muzyka.onet.pl/10176,53141,0,2,5,galerie.html

 

Ok, wyspałem się po ostatnich zdjęciach i mogę już coś pokazać...

 

44e15fc8dbd5cb8c.jpg

fdec3d0db47b944e.jpg

cedcc4e01383047e.jpg

 

Zdjęcia typowo reporterskie i pod tym kątem podlegają opini... Żeby mi ktoś nie wyskoczył, że brakuje jabłek w macro, albo ślimaka na kamerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze z najnowszych najbardziej mi się podoba w ogóle. Jest ciekawe. Dzieje się coś, przedstawia dość niecodzienną syt. (nie każdy może wbić na plan ;P), kolorystycznie też mis ie podoba + oświetlenie. Tylko jakie miałeś ISO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hip hop to nie me klimaty,zgadnij dlaczego jestem purple,był taki zespól jeden co miał to w nazwie,jeszcze grają,ale to już dziadki są (jak Stonesi),ale laseczka miła dla oka i fotogeniczna jest;)

a tą w bikini mogę do referki fantasy wziąść? jest urocza i zdjęcie też,choć preferowałabym kadr zrobić bardziej na nią,bo to kamero coś aż takie potrzebne nie jest,tylko światełko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na googlach znajdziesz milion innych dziewczyn. Nie mam kontaktu z nią i nie wiem czy ona chciałaby być "referką", więc nie mogę Ci pomóc :)

 

Dodałem jeszcze jedno zdjęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie numer dwa na plus, szkoda tylko tych okularów, trzeba było ciąć tak żęby ich nie było widać albo zostawić całe. Na zdjęciu trzecim urocza modelka i paskudny cień na twarzy który wszystko psuje. Do tego woda na ciele modelki która wygląda jakby panna ubrudziła się czymś lepkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee mnie się tam podobają, dawno nie widziałam tak ładnych kolorków, aż mi zaparły dech na chwilkę-takie estetyczne...czy to jest coś z Warsaw City? ode mnie konstruktywnej krytyki nie dostaniesz, bo nie mam się do czego przyczepić...natomiast z czystej ciekawości efektu, chciałabym zobaczyć też większe kadry, może by było ciekawiej (np. dla Klicka:D)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z jesiennych podoba sie '1' (numeruj fotki, jest latwiej) - mam fetysz mgly.

oddam,iz kolorki ladne.

tylko kadry jakies takie malo rewelacyjne, zwlaszcza na '3' widzialabym bardziej jakiegos amsterdama z koszyczkiem, o ;)

ale ogolnie patrzy sie milo, tylko bez wiekszych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masaaaakra, po co ten rower? Kolorystycznie piękne zdjęcia, oddające nastrój tej pory, ale rower? Jeszcze taki najnowszej generacji? Paaaaanie...

imo najgorsze jest pierwsze (ławka i kosz), bo jakby leci w jedną stronę, zresztą oklepane i nudne, natomiast pień godnie uchwycony, nie taki standardowy sam w soie a jeszcze ładnie wkomponowany, brawo.

Pozdrawiam,

kolgrejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, normalnie babki w piłkę zasówają, ciekawy widok- dosyć oryginalny:D

zdjęcia niektóre lepsze, niektóre gorsze, to ostatnie podoba mi się najbardziej- uchwyciłeś ciekawy/nietypowy moment podczas meczyku...a trzecie od góry w tym ostatnim rzucie to podchodzi pod propagowanie lesbijstwa :D

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie numeruje :) Mogę, ale nie widzę sensu. Nie jest wielkim wysiłkiem napisać coś w stylu "pierwsza fotka ok, czwarta już nie" i ja juz sobie policzę o którą chodzi ;) Nie, że specjalnie dokuczam, ale nie numerowanie fotek wymusza choćby sprawdzenie, która ta fotka, a wytrwali nawet napiszą, o którą im chodzi :) To tak jakby w galerii na wystawie ktoś powiedział "Numeruj obrazy, bo nie wiem jak Ci wytłymaczyć, o który mi chodzi". Nie dotyczy to obrazów czarych kółek na białym tle ;)

 

Edit:

Oczywiście cieszę się, że się podobają. Mnie zaskakuje ostrość, jaką ten obiektyw mi daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności