Skocz do zawartości

Płyny obraz w oknie Perspective


Allien

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko . gdy otwieram w maxsie sceny z du┐om iloÂciom poligonˇw w oknie perspective gdy obracam scene obraz bardzo wolno chodzi (skacz)- Mam Ge2MX i Duron 850 , chce zmieniŠ jedno albo drugi (na wszystko niestety niemam kasy) co bedzie mnia│o wiekszy wp│yw na p│ynoŠ obrazu w Perspective Procek czy karta (w planach mam Ge4Ti4200) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

CO dopala Okienka ?

Napewno co takiego :

 

Quadro4 550XGL A64-B Quadro4 550XGL, 64 MB DDRRAM, 1xLFH, karta dwumonitorowa, wersja OEM (= ELSA Synergy 4 550XGL) 1500 z│ netto

Jest to profesjonalna karta ze sterownikami MAXTREME do 3ds.

 

 

Wszystko ma znacznie Procek napewno i pami੠ram im wiŕcej tym lepiej

 

AMD 2000+ powinno pomuc.

 

GF4 4400 chodzi podobnie jak QUADRO2 MXR.

Bawi│em siŕ Leadtek GF4400.

Antialiasing w View Port miodzio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko to skwituje i powiem tak :

 

1. jesli renderujesz elementy trwale takie

 

2. jak polygony to pracuje procek

jesli renderujesz system czastek albo volume fog badz volume light to pracuje rowniez karta (np przy 4 megowyej karcie foga i wybuchy mozesz miec w 256 kolorach zamiast 16 milionach)

 

3. jesli w viewporcie cos ogladasz to meczy sie z tym karta ...bobrze jest robic tak jak powiedziano wyzej ukrywac niektore wyedytowane juz elementy a zastepowac je powiedzmy brylami podstawowymi mp obiekt o ksztalcie szesciennym i bardzo gestej siatce mozna zastapic boxem a sam obiekt ukryc widzimy w jaki sposob bedzie to wygladac (stosowac wylacznie przy ustawianiu kamery przy przemieszczniu obiktow nie zdaje to egzaminu ....wtedy jest 2 mozliwosc ) karzemy maxowi by wyswietlal element o gestej siatce jako box ale tylko ten jeden (bo jest jeszcze mozliwosc wyswietlenia wszystkiego jako boxa \"display as box\") oraz postawinia elementu prostego w pogdladzie smooth i stworzenie z nich grupy wtedy mozesz przemieszczac oba leementy jednoczesnie ...a co najwazniejsze nie obciazasz karty zbednymi przeliczeniami posrednich stadow operacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pracuje procek a kiedu karta zale┐y od karty. Wszystkim steruje poÂrednik czyli albo directx albo openGL. Jak instalujesz kartŕ instalowane s▒ odpowiednie wersje bibliotek, ktˇre albo za│atwiaj▒ co programowo albo sprzŕtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności