Skocz do zawartości

Minibitwa 16:Lara Croft?


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to miała być Lara Croft z tego nowego tomb raidera czyli bez warkocza.Mam nadzieję że fani serii wybaczą mi to coś bo oczywiście praca jest kompletną amatorszczyzną i nie może sie równać z pozostałymi modelami z tej bitwy.No ale jak już zrobiłem to postanowiłem wrzucić.Pozdrawiam.

dce958225aa84fba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i jest super ! Stara dobra szkola - wkoncu model bez speculara i normali - bo czasami mam dosyc patrzenia jak wszystko sie swieci i nienaturalnie "wybrzusza"

Dodalbym moze kilka poligonow na grzywke bo troche psuje calosc tymi kantami :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no profeska, za te "balony" to z pewnością zbierzesz wiele głosów, panowie jeden głos za jednego balona.... :B a czepiając się to chyba za bardzo brązowa, spróbuj zmienić kolor oczu. A jak zrobisz mocniejszy (podkreślisz) cień między cycami to będą się wydawać większe :) a wtedy to wygrana jak w banku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model. Zastrzeżenia mam tylko do teksturki włosów, niby daje rade.

Aby nie były takie jednolite może. Na teksturze takiej spokojnie możesz 1 pixelowym brushem dodać parę detali. Burnn'em(ps) dodać parę cieni. i będzie super. i ucho może poprawić? albo zrobić na oddzielnym kawałku w UV.

http://div.dyndns.org/EK/tutorial/hair/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze naprawdę nie spodziewałem się że może się to komuś spodobać. Sorry za brak reakcji na wszelkie uwagi ale dopiero co wróciłem do domu i nie mam siły już przy tym grzebać, zresztą i tak już po czasie.Rozwieję też wszelkie wątpliwości Fidiasza - mirach ma rację dziewczyną to ja na pewno NIE jestem.Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności