Skocz do zawartości

Ogien bitwy : sentou uina


Gość wiewiˇreczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiewiˇreczka

Witam!

 

na drug▒ bitwŕ postanowi│em zrobiŠ co co nie jest pojazdem :) (bo by mnie kusil kolejny samochodzik :D

tak wiŕc postaŠ. a i nie tylko jedn▒ postaŠ, bote┐ ca│▒ scenŕ. g│ˇwn▒ postaci▒ jest dziewczyna w zardzewia│ej zbroi z wieeeeeelk▒ splˇw▒ ^_^ obok niej stoi robot, ktˇry jest jej sprzmierze˝cem. razem stoj▒ sobie po zako˝czeniu (zwyciŕskiej?) morderczej bitwy poÂrˇd gruzˇw zniszczonego miasta. niom, taki jest pomys│ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość wiewiˇreczka

model dziewczyny te┐ ju┐ mam prawie zrobiony :)

tzn. zbroja jest gotowa, a sam▒ laseczkŕ wlasnie modelujŕ. pooki co mozecie lookn▒Š jak wygl▒da zbroja na modelu z posera.

texturŕ broni poprawiŕ jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

a tutaj mozecie lookn▒Š model robota :)

bŕdzie mial jeszcze parŕ czŕÂci dodanych (np. plansze z rysunkiem \"│atwopalne\", os│ony z czarno ┐ˇ│tymi pasami itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

a i jeszcze kawa│ek modelu samej dziewczyny (pookico zrobi│em g│owŕ :D

i teraz mŕcze siŕ nad w│osami... ale siŕ niestety niechc▒ siŕ te w│osy uk│adaŠ tak jak ja bym chcial.. wrrrrrrrrrrrrr...

 

mo┐e wie kto z Was sk▒d mo┐na wzi▒Š jaki dobry tutorial do shag hair?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu robota jedynie przyczepi│bym siŕ do tego, ┐e kabelki ma trochŕ nieos│oniŕte, przez co by│by czu│y na ataki.

 

A tak poza tym, to wygl▒daj▒ naprawdŕ super, jednak mam nadziejŕ, ┐e konkurencja nie Âpi, bo inaczej Ty w Bitwie bŕdziesz jak LA Lakers w NBA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka
Originally posted by marcoos

szybki jesteÂ, chyba dzisiaj dopiero by│o og│oszenie tematu i ju┐ tak zawansowana praca :D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze sie myle ale styl bardzo zblizony do Armitage III, bardzo ladnie, czekamy na jakies postepy. A wlasnie, to w koncu mozna uzywac modeli juz zaczetych czy trzeba wszystko od nowa?? bo ja juz nic nie kumam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Crash

hmm moze sie myle ale styl bardzo zblizony do Armitage III

 

LOL, w│aÂnie spogl▒dam na plaka Armitage III wisz▒cy u mnie w pokoju i jako nie mogŕ dostrzec tych podobie˝stw. Chyba siŕ koledze co pomerda│o, ale to i tak OT.

 

A co do pracy wiewiˇreczki:

Ten robot jest ca│kiem fajny ale jako robot w fabryce, a nie bojowy. Z tak▒ iloÂci▒ kabli, t│okˇw i tym podobnych raz dwa by zosta│ unieruchomiony, a przy braku wie┐yczki (mo┐e strzelaŠ tylko do przodu) to by by│a dla niego klŕska.

Ogˇlnie model │adny, tyle ┐e nie ma nic wspˇlnego z walk▒.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

okej, to specialnie dla mnie skrˇcicie termin o 2 tygodnie :)

tzn wszystcy oddaj▒ do pi▒tego, a ja na 2 tygodnie wczeÂniej :)

i tak zrobienie ca│oÂci zajmnie mi w sumie jeszcze najwy┐ej tydzien, a potem ju┐ raczej nie bŕde wraca│ do tej pracki mimo ┐e sporo czasu jeszcze zostanie, wiŕc jak? :)

 

a i nie gadajcie mi tu o znajomoÂciach, ┐e Adek mi powiedzia│ jaki bŕdzie temat. bo Adka na oczy nie widzia│em, a moja jego znajomoŠ ogranicza siŕ do \"czeŠ, mam now▒ grafŕ, czy mˇg│by j▒ wrzuciŠ do galerii\" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

albo ustalcie termin na za 3 miesi▒ce, to a┐ bokiem ka┐demu wyjd▒ jego modele :D

skoro marudzicie ┐e mam wiŕcej czasu :)

 

jak ja siedzŕ nad modelem d│uzej ni┐ miesi▒c to zaczyna mnie on nudziŠ i niechce mi siŕ go robiŠ, i s▒dzŕ ┐e inni maj▒ tak samo :)

wiŕc posied╝cie se 3 miesi▒ce, bo ja swojego i tak zrobiŕ w 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

acha! i usuncie te┐ prackŕ kolegi ktˇry robi te armaty :) bo przecierz te┐ zrobi│ te modele zanim og│osili rozpoczŕcie :)

wko˝cu dlaczego tylko ja mam byŠ poszkodowany? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

no! na nic nam tu nie pozwalaj▒, no calkiem jak u rodzicˇw w domu :>

 

EJ! ch│opaki, robimy strajk okupacyjny tego forum, i nie zejdziemy dopuki nie przyjm▒ naszych warunkˇw :P

na dobry pocz▒tek ┐▒dam P4 dla wszystkich uczestnikˇw!

acha, i pizzŕ z dostaw▒ do domu ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam wystarczy tylko kieszonkowe ;)

nie pozwalam kasowac wiewioreczki:P bo jakby nie napisal ze zaczol robic to wczesniej to nikt by sie nie czepial, a jak mu wyjdzie niezla scena to by bylo szkoda. wierze w ciebie :D i pozdrawiam lubin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

nyo, jak zwykle przezemnie zamieszanie :D

to ju┐ standard, mˇwiŕ wam :)

gdzie tylko ja siŕ nie pojawiŕ to napewno jaka zadyma bŕdzie :>

 

mckan1, dziŕki za obronŕ :D czy to Ty jeste Tym koleg▒ Marka co zrobi│ takiego superanckiego Jedi? :) Âwietna robota ^_^

 

 

a co powiesz na takie t│o? :)

dziˇry w Âcianie jeszcze poprawiŕ, i t▒ trawŕ w tle.. hmm.. no i ceg│y trochŕ p│askie wysz│y, a i jeszcze inne rzeczy poprawiŕ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

a specialnie dla Pana ktˇry chcial zobaczyŠ jak robi│em g│ˇwkŕ, proszŕ :)

 

mog│em podsy│aŠ kolejne obrazki na forum, bo i tak zapisujŕ w kolejnych plikach, a zrobienie potem screena z ka┐dego save\'a to chwilka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Tesaurus. Nie wszyscy maj▒ MaxaR5. Poza tym mo┐na zobaczyŠ, ┐e Wiewiˇreczka s│ucha Daiva przez WinAmpa, ma tablet graficzny i AdobePhotoshop. Do netu │▒czy siŕ przez modem. I ma jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy na kompie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka
Originally posted by Bacry

mo┐na zobaczyŠ, ┐e Wiewiˇreczka s│ucha Daiva przez WinAmpa, ma tablet graficzny i AdobePhotoshop. Do netu │▒czy siŕ przez modem. I ma jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy na kompie:-)

 

poka┐ mi swˇj pulpit a powiem Ci kim jeste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ruiny fajne, moze zmienil bym swiatlo na mniej piknikowy klimat.

 

Tyleczek sliczny:) troszke kanciast, prubowales moze teselacje surface ustawic na 0, lub 1 i nalozyc meshsmooth? subdividy maja znacznie leprzy algorytm podzialu, efekt powinien byc bardziej gladki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

okej, dziŕki za podpowiedzi :)

problem jest taki, ┐e wrzuci│em na scenŕ obiekty, i jak w│▒czam rendering to przez 3 godziny mieli dyskiem, robi▒c w ten czas ze 3 kwadraciki wielkoÂci 16x16 pikseli :/

 

z tego co widzŕ, to zrenderowanie ca│oÂci zajmie jakie 3 dni -_- w sumie niewiem dlaczego, bo ka┐dy obiekt osobno zajmuje mu po 0,5-1 godziny... wiŕc ca│oŠ powinna byŠ w najwy┐ej 3 godziny :D

 

muszŕ co tutaj zoptymalizowaŠ, i narazie chyba nic nie dodam, zobaczŕ, jak co przyspieszy to wtedy sie pomyÂli :)

niechcŕ zostawiŠ kompa na 3 dni, bo jak mˇwiŕ ca│y czas mieli dyskiem, i w▒tpiŕ ┐eby dysk takie co prze┐y│...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

renderowaŠ siŕ mo┐e i bedzie tydzie˝, ale gotowy model dziewczyny mo┐ecie ju┐ lookn▒Š :)

prawda ┐e fajna? :}~~~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jest tyle sposobow na optymalizacje... Chociazby renderuj tylko postacie i obiekty na ktore maja wplyw, a potem tlo. Zmontowanie tego w Photoshopie nie sprawi ci problemu.

 

Btw. Podpadles stary... Tak zareagowac na post osoby ktora cie bronila... Wstydz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka
Originally posted by Gotham

Podpadles stary... Tak zareagowac na post osoby ktora cie bronila... Wstydz sie.

 

jejku, a cu┐ ten wredny wiewcio znowu zrobi│ ?_?

jak powiedzia│em co nie tak, to sorki ^^

to tylko internet... tutaj ludzie najpierw mˇwi▒ a potem myÂl▒ :) szczegˇlnie ci co maj▒ modem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, manga zalatuje nawet od twojego avatara... :D

 

Ty naprawde kochasz ten styl ;), chociazby zbroja, czy w ogole zamysl...

 

Co do samej pracy to mam jedno, ale za to spore zastrzezenie.

 

Moze sie myle... Ale czy ty przypadkiem nie pokrywasz punktami modelu z Posera? Wiesz moze sie myle... Nawet jakby to i tak cie to nie wyklucza z bitwy bron boze (w koncu sa to swoiste referencje 3D), ale w ten sposob nie rozwiniesz sie w 3D za bardzo :(, w koncu nie jestes juz \"baby\" w 3D... Tylko doswiadczonym grafikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

he, a jak! manga to mˇj ┐ywio│ ^_^

a wiecie ┐e w japonii najlepiej zarabiaj▒cymi lud╝mi nie s▒ piosenkarze, czy aktorzy, tylko w│aÂnie mangacy? :)

zajmuj▒ pierwsze dwa miejsca w rankingu najbogatszych japo˝czykˇw :)

 

Originally posted by Gotham

Moze sie myle... Ale czy ty przypadkiem nie pokrywasz punktami modelu z Posera? Wiesz moze sie myle...

 

buuuuuuuuu!... rozgry╝li mnie...wielki Gotham nigdy siŕ nie myli :)

 

ano, fakt ┐e z braku ┐utˇw czy zdj੠prawdziwego cz│owieka robi│em swˇj model na podstawie tego ludka z posera :>

dlatego teraz jest tak podobny :D

anway, regulamin tego nie zabrania│ ;)

 

sam niewiem dlaczego mi siŕ nie chcialo poszukaŠ tych rzutˇw :? ale nicto, model lancera i honde crv robi│em bez rzutˇw, to i nastŕpnego ludzika te┐ ju┐ bŕde bez rzutˇw robiŠ, tylko tak na oko :) wko˝cu siŕ wyrobiŕ, tak jak w samochodzikach ^_^\'

tak wogˇle to ju┐ se przerenderowa│em ca│▒ scenkŕ, tote┐ looknijcie :)

tak wogˇle to w regulaminie pisalo ┐e nie mog▒ byŠ wiŕksze ni┐ 50kb, ale i tak jakoŠ ustawi│em na \"2\" a jak jeszcze pomniejszŕ to nic nie bedzie widaŠ :(

to nie warczcie na mnie please, bo jest 100 kb :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi ze opierales sie o postac z posera, chociaz referencje to zaden problem, podac adresiki? :) Calosc jest w porzadku, co prawda nie przekonuje mnie robot, ale to kwestia subiektywna, wykonania sie nie uczepie, oswietlenia tak: przy pierwszym spojrzeniu wzrok sie na niczym nie skupia, eksponujesz wszystko w taki sam sposob, jesli ci sie chce to pobaw sie jeszcze bo imho obrazek nie pokazuje bardzo dobrej roboty jaka wykonales.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakie¶ stronki z rzutami ludzi???

to poproszę adresik ^_^

 

a czy s± tam też azjatki? :}~~~~

 

anway dzięki za rady :) ale rysunku już mi się prawdę mówi±c niechce dalej poprawiać bo mi się znudził .. robię teraz kartki ¶wi±teczne :) wysłać komu¶? ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności