Skocz do zawartości

problem z siecią (Talk Talk)


Belus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Prawie żadna strona nigdy nie ładuje mi się do końca (obrazki)... a jeśli już to bardzo długo. Wygląda to tak... wchodzę na np max3d.pl. Wszystko pieknie szybko idzie (nawet bardzo) ... ale przy końcu wczytywania strony jakaś zwiecha...i: albo muszę kilkakrotnie przeładować stronę (czasami daje to rezultaty... ale tylko czasami) albo czekać w nieskończoność na wgranie się jakiegoś ( z reguły jednego) obrazka. Używałem Firefoxa i Opery.Wszędzie to samo. W operze na górnym pasku widać jak wczytuje obrazki i zawsze zamula go na 99 procentach wczytanej strony (np wczytano 45 obrazków z 46). No i cały czas na kursorze klepsydra. Czyściłem kompa wszystkimi "odsyfiaczami" jakimi się dało ale to nie wina kompa bo mam tak prawie od samego początku i tak samo zachowyje się nawet zaraz po reinstalacji na świeżutkim systemie. Sprawdzałem test szybkości łącza: download 4675 kbps upload 375 kbps czyli nie jest źle. Nie wiem czy to wina dostawcy internetu? (jak odpalam program dostarczony razem z pakietem firmowym (Talk Talk - dostawca brytyjski) to po uruchomieniu programu "naprawczego" wyświetla mi komunikat, że mój internet działa bez zarzutu i szybkość jest ok (no bo szybkość jest ok ale tylko do 99%. Acha. cache przeglądarek też czyściłem.... Ma ktoś jakieś przypuszczenie co to tego stanu rzeczy? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Belus jaki system masz?, może jaki Windowsowy Defender lub inny AntyŚwir zakłada blokadę na kompletne wczytanie strony, u siebie miałem podobnie z GDatą wyłączenie jednego "silnika skanującego" pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności