Skocz do zawartości

Problem z trackowaniem w AAE


smiler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałem zrobić prosty tracking w after effects, ale gdy uruchamiam tracker control i tworzę nowy punkt to punkt nie pojawia sie na obrazku. W timelinie pojawia się punkt przypisany do warstwy ale nie widać go na obrazie. Tracking działa ale używa domyślnego punktu umiejscowionego w centralnym miejscu obrazu. Chciałbym ten punkt ustawić w wybranym przez siebie miejscu i teraz nie wiem czy to błąd programu czy może gdzieś w opcjach jest coś tak ustawione że program nie wyświetla tego punktu.

 

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hey ho

hmm... nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem

tracking point możesz przecież dowolnie ustawić na obrazku, dwie takie ramki Ci się tworzą, którym ustawiasz wielkość

na samym obrazku (czyli w kompozycji) nie będzie tego widać, bo to taki "dummy", po trakingu przypisujesz jaki obiekt (czyli coś na innej warstwie) ma śledzić tracking pointa

 

nie wiem czy dobrze zrozumiałem,

jak źle, to spróbuj opisać jakoś inaczy problem

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja to wszystko wiem, tylko chodzi własnie o to że tych dwóch ramek nie widać w kompozycji. Tracking point pojawia się na liście kontrolerów w timelinie ale nie widać tego punktu na obrazku i nie ma jak go przesunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności