Skocz do zawartości

Mac a 3d


m_d

Rekomendowane odpowiedzi

Czesćć! Mam pytanie czy ktoś z Was ma może doświadczenia w pracy na Mac-u? Chodzi mi o modelowanie i rendering (w jakich programach to sie robi i czy sa duzo gorsze od 3dsmaxa itp.) oraz jak działa 3dsmax na macu z zainstalowanym windows?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja doświadczenia nie mam, ale na Mac jest dostępne oprograowanie, kóre może zastąpić maxa zupełnie, np. Maya.

czy sa duzo gorsze od 3dsmaxa

Dużo gorsze? heh, rozwaliłeś mnie tym pytaniem... Ogólnie, to nie max wytycza standardy w świecie 3D.

jak działa 3dsmax na macu z zainstalowanym windows?

Na Maca można w ogóle zainstalować Windows?

A jeśli można, to z pewnością nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o modeling/rendering to polecam Modo. W wersji 301 ma nawet byc animacja. Dużo tańsze od Maxa, jesli chodzi o modeling duzo wygodniejsze.

 

piotrek: odkad Mac przeszedl na architekture PCtowską to można... ale też uwazam ze nie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy windows jest zainstalowany przez maszyne wirtualna czy przez bootcampa, jak przez bootcampa to podejrzewam ze max chodzi tak samo jak na pctowym odpowiedniku sprzetowym, jak virtual to raczej wolno jesli wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mac jest dla mnie za droga maszynką. Ale przegrzebywalem forum modo jakis czas temu i urzytkownicy mac'ów chwalili je sobie. I o ile sie nie myle wszystkie darmowe filmi instruktarzowe do modo nagrywali na mac'ach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności