Skocz do zawartości

rysunek ołówkiem: moja wizja anioła


Kroopson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh jestem pierwszy :)

 

Jak dla mnie nawet nawet, tylko przyczepie się do dwóch rzeczy przede wszystkim :

1 - koleś ma dziurę w górnej części głowy

2 - mięśnie brzycha jak dla mnie zbyt wyraziste w porównaniu do reszty ciała

 

Ale ogólnie pracka mi się podoba, taka inna jakaś jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - nad mięśniami jeszcze popracuję chyba, usunąłem te cudawianki na górze i dole bo wyglądało to dosłownie dziecinnie

Zmieniłem też nieco prawą dłoń bo była do kitu...

 

Jak zeskanuję nowszą wersję to podeślę...

 

 

Polubiłem bardzo rysowanie na gruboziarnistym papierze, fajna sprawa tylko detale trudno dopracowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj art jest dobry choc tak jak jedna opinia wyzej moze ten brzuch troszke za wyrazny do calosci

i nie pasuja mi jakos do tego te \"takie jezyki na rogach\" nie oto chodzi ze sa ale troszke sa za ciemne

golnie jest oki :) (tez troszke rysuje jak zechcesz to tez tutaj na forum mam pracki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy lewej nodze ten mięsień jest zdecydowanie za wysoko :D Do czego się mogę jeszcze przypie.. przyczepić, to te wypustki dookoła - bez ładu i składu. Gdyby więcej w tym było abstrakcji niż płaskiej powierzchni to by było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja tam bym sie z DruG\'iem nie zgodzil bo duzy format wymaga od rysownika naprawde dobrego wyczucia proporcji a na malym narazie mozna to wszystko wyłapać i to właśnie bym ci radził bo anatomie to bedziesz jeszcze musiał poćwiczyć;)...a tak osobiscie to Vogel zgadzam się w zupełności(fajowe logo:D)

pozdrawiam i rysuj kolo jak najwiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie bitwa:D i nie chce ci sie wpieprzać do twojego tematu, ale jak chcesz mogę wrzucić tutaj moją wizję anioła która też ma jeszcze kilka błędów, pracka też jest w ołówku więc materiał ten sam format też A4...może ciut większy

jak chcesz daj znać.....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej mnie moderatorzy wykopią...jeszcze raz, nie uważam żeby to był szczyt osiągnięć chciałem ci tylko pokazać żebyś całość potraktował nie tak płasko zróżnicował nacisk ołówka i pobawił się drugim planem

- co do rysunku to też już go nie mam bo robiłem go dla dziołchy:D, ale kompletna gafa bo narysowałem palce u stóp odwrotnie i bark coś mi nie wyszedł(4hpracy)pozdrawiam(serinde ciebie też:D

skanuj0023a.jpg)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, to nie tak to nie ma być żadna wpieprzanka ani nie chcę żadnych ocen chciałem tylko żeby Kroopson pomyślał o tak wielu aspektach w pracy jak kompozycja śiatło różnicowanie planów, co u mnie jest jedynie zaakcentowane

pozdrawiam(Serinde ciebie również:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba i nie wstydze sie o tym powiedziec! I nie bedzie mnie tu zaden mały nindża powstrzymywał! :P

Sama zacznę myśleć o takich rysunkach postaci w perspektywie a nie na płaskiej powierzchni - zainspirowałeś mnie :D ale to dopiero po świątecznych porządkach [bueh.. ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności