Skocz do zawartości

Ogien Wojny: postnuklearny snajper :o)


marczak

Rekomendowane odpowiedzi

Snajper po wojnie nuklearnej. Ma dluuuugasna bron snajperska i plecak ze stopow materialow kosmicznych =] . Ubrany jest w stare i brudne ubrania, do tego czapeczke - pilotke ;))

 

Wczoraj zaczalem modelowanie twarzy. Jak narazie troche niedorobiona.

 

A tutaj wyrysowalem mniej wiecej o co mi chodzi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nice, szkic mi sie naprawde podoba, glowka tez sliczna ale nie pasuje do wizerunku postaci jaki sobie wyobrazam patrzac na szkic...glowa wg. mnie wyglada zbyt hm... komicznie?:) nie wiem, moze takie zamierzenie twoje bylo, nikt w koncu nie mowil ze musi to byc smiertelnie powazne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

a jak▒ metod▒ i w jakim programie robisz t▒ g│ˇwkŕ ?_? czy \"subdiv\" jak piszesz to ejst ta metoda? :) w takim razie naczym ona polega? bo model jest naprawde extra!..

bo ja robiŕ swoj▒ tak jak samochody :D

tzn. - spline\'y pokrywam surfacem, i dajŕ meshsmoth :)

 

podziwiam, i czekam na odpowied╝ i dalsze prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAzda metaoda jest dobra, ale o co chodzi z ta stylizacja??? Nie tak bym sobie wyobrazal snajpera i to jeszcze w postnuklearnym swiecie, to jest raczej postnuklearny clown w postnuklearnym cyrku. Jezeli takie bylo twoje zamierzenie i grafika ma byc smieszna to ok ale jak nie to radzilbym sporo na tej twrzy zmienic. Nice modeling :o KU Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Someone

Mi sie podba... ale dodal bym jeszcze oderwany krengoslup... i polozyl ta glowe w kaluzy krwi... jak ci sie to uda to spoko. Albo jeszcze jedna wersja - zrob reszte tego goscia i ustaw go na jakiejs wiezy, w kszaczkach czy gdzies tam... bedzie spoko wygladal :)

 

Poza tym super... swietny nochal :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiewior: max5 + meshsmooth (box modeling) spline\'ow nie uzywam

 

\'dude\' lebowsky, crash: :O) no coz, smieszny obrazek nie bedzie, ale napewno nie bedzie tez patosu i tysiaca gadzetow przy postaci.

 

btw moj problem polega na tym ze ani nie widzialem szwejka, ani nie czytalem mrozka... a co do czulek - niezly pomysl :-P w koncu ten gosc przezyl wojne nuklearna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mickiewicz o Mickiewiczu Marczak s│ysza│eÂ?

Mˇj ulubiony cytat:

\"Zemsta, zemsta, zemsta na wroga,

ChoŠby z Bogiem, a choŠby mimo Boga,

Potem pˇjdziem, krew wroga wypijem,

Cia│o jego rozr▒biem toporem,

Rŕce nogi gwo╝dziami przybijem,

By nie powsta│ i nie by│ upiorem\"

Mo┐e przyÂwiecaŠ ten cytat twojej pracy:)

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiewiˇreczka

│aaaaaa│... ale fajne :>

tesh bym chcial tak potrafiŠ.. (snif!)

ato mam pytanka:

ile godzin zajŕ│o Ci zrobienie tego co ju┐ jest?

i na jakim kompie to robisz?

acha, i ile masz lat ?

i gdzie mieszkasz? :)

 

a tak wogˇle to od teraz chyba bŕdziesz moim idolem ;D

mistrzu, nauczaj! ^____^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update... w nagrode za dobre sprawowanie postanowilem dac mu wierzchowca.... cos na ksztalt dinozaura, duzego oblesnego stwora, z uprzeza i siodlem...

 

a tymczasem plecaczek. obiecalem sobie ze przy tym projekcie nietkne Rhino i nurbs-ow, takze wszystko to box-modeling (co zreszta widac hehe)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to nie ma sie do czego przyczepic, jezeli chodzi o wykonanie oczywiscie:) co do wierzchowca to dobrze by bylo gdyby nie odbiegal zbytnio od wygladu samego snajpera (taki niewinny(?)). proponuje naprzyklad 3-glowego wielblada albo gadajacego osla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik rzeczywiscie super. tylko pare malych szczegolikow: ten plecak to jak on wlasciwie trzyma sie na jego plecah bo nie widze zadnych paskow....... a co do paskow to przydalby sie jakis porzadny pas skorzanny ktory go opasuje w pasie zamiast tego sznurka co nosza go mnisi :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności