Skocz do zawartości

MIASTO(rys)-nieudolne poczatki kolorowania w photoshopie:D


littleninja

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja pracka która powstała w bliżej nie skonkretyzowanym celu...takie tam moje wypociny i coż chciałem to trochę podrasować, więc proszę o wyrozumiałość. W sprawach kolorowania na kompie jestem laikiem...no ale jak mowią kto nie spróbuje ten nigdy się nie dowie czy cóś w tym stylu...:D

pierwow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to powyżej to szkic pierwotny...ba szkic gadanie ...tusz nad którym się ździebko nameczyłem wiem ze na tym rys jest straszny burdel ale chyba go lubię:D

oki a teraz ten kolorek hy,hy to są zwykłe przeźroczyste nakładki no ale jak pisałem jezdem początkujący w te klocki...

n3kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę szkic od wersji kolorowej, która kojarzy mi się ze starymi numerami fantastyki. Tyle, że tam po prostu brakowało odpowiedniej palety drukarskiej. Moze troche bardziej zaszalej z kolorkami.. w każdym do mnie ta technika nie przemawia póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmmm z tym avatarem myslałem ze przejdzie ale bystre masz oczka DruG...ba musisz :D...a i dzięki za szczere wypowiedzi, co do kolorków leander to ja nie za bardzo widze jak mam pojechać bo ja całe życie w czerni i bieli smaruję to mi się zatracił stopniowo kolor i takie cóś wychodzi hy,hy :D... no ale narazie studjuję tutoriale...do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolorowego to... ja bym to widzial w odcieniach jednego koloru np szystko w niebieskich albo jakichs brudnych czeswonych, terza to najbardziej denerwuje mnie ten fioletowy na 1 wszym planie - jakbs dokleil kawalek innego obrazka ... no ale szkic cz-b bardzo ladny...... pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oki co do rys to nie wiem czy bede jeszcze do niego siadal ... bo sporo nowych do zrobienia i jak na razie w black&white robię a photoshop idzie w ruch jak mam chwile wolną(tzn pomiedzy browarem a rysunkiem:D)...

-wuka-dopiero po publikacji tylko fragment, sam rozumiesz prawa autorskie:D(kolo stycznia,lutego zeskanuje-bo ja w komiksie robię), a takie tam kilka prac to możesz zobaczyć na stronce http://www.studencka-architektura.prv.pl w galerii w rożnych pracach pawłapiechnika

-Serinde-..to tylko 5%:)...

-Tiger1313-z tym kontrastem kuknę ale nie obiecuję:D

-boba- ty skurczybyku, taaa wiem ze masz obiekcje co do tego fioletowego;)musimy sie zając archetonem i to na poważnie

pozdrawiam

pozdrawiam;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeczepisty szkic !! Za niego dostajesz 6 ;)

Gorzej już z kolorową wersją...załapałeś klimat sceny, ale cała praca wymaga jeszcze dopieszczenia (np: ten latający pojazd po środku...jest po postu zamalowany czerwienią...dopieść go innymi barwami, podobnie plakat(reklama po lewej) oraz ten...daszek / siatka...nad nim trochę się pobaw, by widać było \"dziurki\" :)

Proponuję jeszcze dodać coś w rodzaju mgiełki w oddali...dodała by niesamowitego klimatu.

Oczywiście duże znaczenie ma \"styl\", jaki chcesz uzyskać...ANIME czy coś bardziej realnego (chyba wiesz o co mi chodzi :) )

 

Pozdr i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności