Skocz do zawartości

WIP - krasnal


General Straw

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze sie nie smiac z moich kresek - to jest szczyt moich mozliwosci :). O ile z kolorowaniem sobie radze to narysowac cos z poprawna perspektywa jest ponad moje sily. Ba cale zycie piszac w zeszytach nie miescilem sie w linijkach :). Tak czy siak postanowilem cos nabazgrac bo chce zobaczyc jak mi pojdzie z 2d.

d1.jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

indeed.ALe popełniasz jeden błąd przez który praca moze sporo stracic.Rozlóż wpierw barwy, imo pomoze Ci to miec wzgląd na całą pracke, nie baw sie w szczegóły od samego początku bo gdzies zgubisz forme, kompozycje, moze nawet przejrzystosc pracy. Rozrysuj sobie całosc, zmróż oczy i napaćkaj kolorki, potem dopieszczaj systematycznie, na końcu zaś podkręć ale oby w umiarze:) Głębie masz narazie ok, bardziej martwi mnie postawa krasnala.

Pracuj pracuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos kolotego co tygryso mowi, nie mozesz skupiac sie na szczegolach tylko pracowac nad calym obrazem naraz. Bo kazda partia samemu mimo ze bedzie dobrze wygladala w porownaniu z innymi moze sie gryzc. Zobacz gdzie jest zrudlo swiatla na helmie a gdzie na twarzy. Widac ze jestes bardzo doswiadczonym malarzem tekstur i masz program dobrze opanowany ale ilustracja wymaga od ciebie czgos wiecej, ale pracuj pracuj narazie idze dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności