Skocz do zawartości

Balrog inaczej - kompozycja chyba śmieszna.


Gość Vanamet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

 

Z lekka załamany postawą ludków na 3DTotal, która objawiła się praktycznie kompletnym brakiem komentarza, postanowiłem zwrócić się do rodaków o komentarz.

 

Wiem, że moja praca w obecnym etapie nie stanowi żadnej rewelacji i wiele osób najprawdopodobniej to potwierdzi, jednakże bardzo miło by mi było usłyszeć pare kreatywnych komentarzy, które ukierunkowały by moje działania, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

 

Ogólne założenie pracy to pytanie, które sam sobie zadałem:

\"Co by było, gdyby Balrog dostał w pysk wiadrem wody.?\" [lol2]

 

Cóż, wiadro wody postanowiłem zastąpić wężem strażackim w rękach Gandalfa.

 

Nie skupiam jak na razie za dużej uwagi na tło, będzie ono jeszcze zmieniane, jak na razie to prosty render z Maxika.

Gandalf jest w fazie trzech kresek na krzyż ;)

Skupiam się na Balrogu. Wciąż brakuje mu cieniowania i detali... non stop coś dodaje i poprawiam.

 

Dobra, koniec gadania, zapodaję pracę i proszę o komentarz.

 

### Zdjęcie usunąłem bo qpa była straszna :] poza tym nastąpiły zmiany.###

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest ok, ale móbłyś troche popracować nad przestrzennością postaci, przecież umieściłeś ją w środowisku 3D (ogon może być lekko rozmazany a już na pewno Gundalf).

 

Acha, mam nadzieje że dodasz cienie na posadzce - umieści je w przestrzeni.

 

pozdr GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze, nie ma to jak rodacy :]

Serdecznie dziekuje za komentarze.

 

Postanwilem zrobic tak zwana \"zmianę banana\".

 

Jako ze sama \"kompozycja\" wyglada badziewnie, skupiam sie na samej postaci Balrożka [lol2]

 

Dodalem troche cieniowania, i mam je zamiar jeszcze dalej modyfikowac az do zadowalajacego mnie i Was efektu (co moze potrwac...zwlaszcza to drugie ;) )

 

Tak wiec updacik i prosba o skomentowanie.

 

Aha... nie patrzcie na cien pod nim...chwilowa prowizorka.

 

 

balrog4.jpg

 

Pozdrawiam z gor(y) dziekuje za komentarz. [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo teraz to nabiera walorów estetycznych :D czekam na efekt końcowy.. byle tło miało inny kolor :D

Aha - krawędzie. Albo to było robione myszką albo jeszcze niepewnie posługujesz się tabletem [krytykuję innych a samej mi się nie chce szukać sterowników do mojego cacka :D]

Oczy - na maskotkach to faktycznie tak jest, że są przyklejone, ale tak naprawdę to zagłębione kule. Albo w tym przypadku kula i jajo :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serinde, dzięki za miłe słówko.

 

Tło jest przejściowe, planuje najpiew skończyć dopieszczać Balrożka :D a potem dorysowac recznie tlo... albo Morie albo szczyt śnieżnej góry..jeszcze nie wiem..

 

Niestety to co zauważyłaś (krawędzie) to efekt rysowania tylko i wyłącznie myszką, na tablet mnie nie stać :mad:, ale je także postaram się poprawić w całości.

 

Oczka? Też do wymiany :D, będą z popękanymi żyłkami pewnie ;) no i wypukłe..może wyłupiaste? :]

 

Serdecznie pozdrawiam.

Byłbym zapomniał: z racji tego ze nie zaposzcze już chyba przed świętami, chciałbym życzyc wszystkim kupy prezentów, chwil radości i spokoju wśród rodziny, niekończącego się zdrowia, optymizmu na codzień, umiejętności czerpania przyjemności z każdej chwili życia, a już stricte do Was, koledzy i koleżanki graficy... kreatywności, zapału, odjechanych pomysłów, nie trzęsącej się rączki ;) i mnóstwa nagród i poztytwnych komentarzy...

Wszystkiego tego szczerze Wam życzy Marcin \"Vanamet\" Gwóźdź

 

I jeszcze jedno...karteczki dla Was:

Jingle Bells

Kolacyjka

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności