Skocz do zawartości

Propozycja stworzenia archiwum textur i materiałów.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysl owszem bardzo dobry, ale jak go zrealizowac???

 

Jakos nie sadze aby duch samarytanizmu wzial gore... Po prostu dobre materialy = ogrom pracy, z ktora mialby ktos sie pozegnac... Czesto trzeba niezle po glowkowac aby efekt byl dobry...

 

Hihi, jesli uda ci sie kogos naklonic do umieszczenia na jakims ftp swoich materialow, to na pewno cie wspomoge. Nie zrozum mnie zle, ale znudzilo mi sie wtlaczanie takich propozycji w zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie mozna sie pokusic jedynie o baze typowych tekstur nie jakichs ktore powstaly pod konkretny model ale kto podejmie sie prowadzenia takowego serwisu z obszrna baza tekstur z jakimis thumbalnami tekstur ... ale kto sie podejmie tego przedsiewzieca ... to jest sadomasochistyczne zajecie ... ja sam nazbieralem 2 plyty z posegregowanymi kategoriami teskturami a segregowalem je juz z wielka bieda ... a tu pada propozycja stworzenia bazy ... to wole juz przepisywac ksiazke telefoniczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl wydaje mi sie ok tylko w punkcie porad - ale po to juz jest caly dzial \"textury\", co do bazy textur to nie wiem czy wykorzystywanie przez wielu ludzi tych samych map nie sp│yci│oby wynikˇw pracy. Ja np nie chcialbym widziec czyichs prac z moimi texturami - nie dlatego ze ich nie chce udostepnic ale dlatego ze moja jak i druga praca stracilaby na indywidualnosci. Wydaje mi sie ze umiejetne zmapowanie sceny dopiero nadaje jej w│asnego charakteru i klimatu. Po drugie nie wiem czy nie rozleniwiloby to troszeczke nas - ok potrzebuje texture okna, wchodze na ftp - sciagam 10 wybieram jedn▒ i gooo.... Osobiscie mysle ze lepszym jest wziasc cyfroowke (wiem ze to jest duzy wydatek dla niejednych) i wynalezc ciekawe miejsca. Na szczescie ceny sprzetu spadaj▒, technologia jest coraz lepsza - mam nadziejŕ ze kazdy bedzie mˇg│ realizowac, przygotowywac textury w taki sposˇb jaki bedzie chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny pomysł!

 

Mianowicie na głównej stronie w linkch (lub nowa zakładka) możnaby umieszczać linki do dobrych stron z texturami!

Parę osób (2-3)odpowiedzialne byłyby za zamieszczanie tych linków lub wysłanie ich do moderatora w celu zamieszczenia!

(dodatkowo jakiś krótki opisik do każdej stronki)I oczywiście wrszystkie texturki darmo!

Jak wam się podoba!

 

Narazie robię taką bazę linków w chacie do tygodnia!Niektóre strony są świetne i zarazem darmo!

 

np. 200 textur 1600x1200 większość simlesowych:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności