Skocz do zawartości

Fotografia:Wypociny z chwil Ampulki


Ampulka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie ostrość dokładnie na krawędzi i równolegle do niej się rozchodzi. Nieźle ;)

 

Ja to bym zrobiłto zdjęcie tak, żeby nie było tego czegoś w lewym dolnym rogu widocznego i podłogę jakąś metalową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oddaje nawet w 5% twojej urody

hehehe a należe do niewielkiego grona (max3d) które miało przyjemność spotkać Cię w realu

ale ogólnie zdjęcie fajne - fajne kolorki - czemu nie podostrzysz w szopie ?

 

Hehe... ale komplement :) w sumie to próbowałam podostrzyć... (nakładając fitr - ale na inne zdjęcie. Udało się, ale nie pamiętam teraz, jak ja to robiłam ;)) Nie za bardzo umiem się posługiwać szopem. (nie mam czasu na studiowanie, książki która posiadam).

A kolorki to przez lampę z ikei :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na studyjne zdjęcie

 

Może w studiu w końcu wyjdę ładnie, bo na razie mam same takie zdjęcia przy których można tylko płakać ze śmiechu lub ze strachu :)

***

Przeglądałam zdjęcia i znalazłam jedno wakacyjne z początka sierpnia tego roku... Malutka ropuszka (sądząc po tych dziwnych brodawkach) :)

 

4.

DSC07290.JPG

Edytowane przez Ampulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te "zdjęcia" nic w sobie nie mają.

Rób zdjęcia, czytaj dużo ale nie gazet tylko powieści itp. by jak najlepiej rozbudzić wyobraźnie.

Jeśli nic nie czujesz robiąc zdjęcie to jak inni mają to poczuć skoro zdjęcie jest "Sterylne" od przekazu, emocji?

 

Pozdrawiam i życzę postępów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te "zdjęcia" nic w sobie nie mają.

Rób zdjęcia, czytaj dużo ale nie gazet tylko powieści itp. by jak najlepiej rozbudzić wyobraźnie.

Jeśli nic nie czujesz robiąc zdjęcie to jak inni mają to poczuć skoro zdjęcie jest "Sterylne" od przekazu, emocji?

 

Pozdrawiam i życzę postępów.

bardzo idiotyczny komentarz ,zakompleksionego chłopca który mysli ze jest mistrzem fotografii. Czy twoje słowa maja kogos zmobilizowac ??

 

Ampulka zdjecia sa ok, pracuj dalej, i nie przejmuj sie Sadowskim ,jak widac po jego teczce nie zabardzo mu wychodzi wiec musi odreagowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności