Skocz do zawartości

Rysunki Black&White+ołówek_dorzucane na bieżąco


littleninja

Rekomendowane odpowiedzi

...jestem dzisiaj tak wkurczony na wszystko, ze poprostu musiałem się jakoś wyluzować a że siedzę w domciu to postanowiłem walnąć nowego posta...właśnie skończyłem rysunek na plakat na jakiś konkurs recenzji filmowych czy cóś w tym stylu...no i efek mojej pracy możecie obejrzeć poniżej, przy czym nie powiem ze robiłem to w 10 min czy 1h(co jest dość popularne na forum:D)ale 2 nocki z przerwami na fajki i pifko:D

pozdrawiam

szkic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[teraz napiszę co ja bym zrobiła - to żadna propozycja czy żaluzja, tylko faktyczne stwierdzenie, że bym tak a nie inaczej zrobiła :D] Otóż myślę, że fajnie by to wyglądało, gdybyś pomalował tę postać z piórem jednym kolorem a resztę innym. Żadnych realistycznych kolorów, tylko obiekty.

Póki co kreska niezaskakująco świetna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi ludziska

-leander-moja praca nie jest na konkurs tylko na plakat konkurs ten rekomendujący:),co do kolorków to się zgadzam...ty zgryźliwcze(45%:D), a i jeszcze jedno rysunek już wysłałem ale na pewno będę go kolorował...

-tiger1313-nogi są w takiej pozycji ze myślałem że się pociacham z nimi miałem największy problem, ale rzeczywiście ta głowa została przeoczona i jest ździebko za duża...tylko ze juz jej nie poprawie chyba ze w photo...ale z drugiej strony podoba mi się taka duża:D

-giorgione-thanx

-Serinde- dziewczyno ewidentnie mnie rozpuszczasz(to ma być odnośnie cukru:D)...a tak przechodząc do rzeczy ,to chodzi ci o jeden kolor w różnych tonacjach??? czy 2 płaszczyzny i jakie kolorki sugerujesz???

pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że w tonacjach! Bluźnierco, jak mogłeś pomyśleć inaczej :D

Jakie kolory.. szczerze mówiąc nie jestem dobra w doborze koloru [ja nie z tych, co uważają \"śliwkowy\" za kolor.] Wiem, że postać - nie dość, że ważna to jeszcze w centrum - zasługuje na czerwień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności