Skocz do zawartości

WIP: Kobieta przed telewizorem


wuka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczęło mi się podobać, więc wrzucam. Speed jak na razie. 45 min. z zegarkiem w ręku. Modelka (wytrzymała z 15 min :) ). Mam zamiar to skończyć w przeciwieństwie do \"Kobiety samotnej\", która już chyba taką pozostanie.

 

 

przed_telewizorem.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cieszę się, że ci się podoba. Ogólnie zrobiłem to tak: szkic: długoipis, kartka, scan. Painter 7. Kolorki: Dry Media/Oil Pastel, a kreska: Pens/Fine Point. A tak w ogóle to znowu zaczynam mazać po kartkach. Wracam do korzeni...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele zes zrobił...Albo wyjątkowe lenistwo albo nie powiem co... Nie podoba mi sie całe otoczenie telewizora i tło, pani wychodzi zza niego za ostro przez co powstaje wrażenie niespójności ilustracji. Telewizor i półka są płaskie, tylko i wyłącznie przez złe cieniowanie wokół niego. Powinienes popracowac nad pracką, chyba ze bedzie to kolejna niedokończona...Któraś juz z kolei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo, lenistwem, ale Tiger \"nadepnął\" mi na ambicje. Postanowiłem znienić tlo. To jest podobne do rzeczywistego miejsca. To oczywiście początek i jeszcze sporo mazania przede mną. Ale ciekawy jestem jak ocenicie to podejście

 

 

przed_telewizorem new.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak adek pisał, tu i ówdzie za mocne swiatło, czuc lepiej przestrzen, szczegolnie tv, tylko przez konturowanie panny nadal pierwszy plan jest za pierwszy.Albo wywal te czarne krechy albo zainsynuuj je na całym obrazku.

Jest to wip wiec napewno sporo w nim sie zmieni, ciesze sie ze zagralem Ci na ambicjach i skończysz ta pracke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności