Skocz do zawartości

TeczkaFoto : Shady I will get U!!!


Shadyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ejjj, co to za argument, że kot nie jest fajny, bo to pewnie fota jedna z 50? Proooszę, czasem za stu nic się nie wybiera, a robienie wielu ujęc jednego tematu, na co pozwala technologia, to po prostu super sposob na naukę. Nie strzelisz od razu genialnego ujęcia nawet ( a może przede wszystkim) o trywialnej tematyce (o ile w ogóle), ale warto próbowac. Kazdy musi porobic takie foty, by albo sie w tym wyrobic, albo stwierdzic, ze rzeczywiście to nic ciekawego nie wnosi.

Nie uważam też, by były to foty typowe z wakacji, prócz trzeciej z pierwszego posta - wstyd. ;-)

Oko kota natomiast jest imo standardowe. Prawie każda nastka po dostaniu aparatu robi takie swojemu pupilkowi. ;-) I tak, jak już wspominałam, albo będziesz w tym mastah (elo xD) albo dasz sobie spokoj.

Shady pokazuje, że ma oko do zauważania szczegółów, a także fajnie reportersko ujął imprezę nad rzeką, czy (ale to już mniej mi się podoba) to_coś_lężące_wśród_tłumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym okiem,to ja bym jednak stwierdziła,że wyszło naprawdę klimatyczne-ja tam nie mam takich zdjęć w kolekcji zdjęć nastkowych ;)

co do ilości robionych zdjęć w sesji, chmm...na pewno człowiek musi wypstrykać tysiące klisz (jak to kiedyś się mówiło,teraz mało osób kojarzy co to klisza...;p), żeby potrafić pierwszym i jedynym ujęciem przekazać dosadność, estetykę i "duszę" zdjęcia, natomiast nie przeczę,że taka umiejętność jest potrzebna, przecież..." W życiu piękne są tylko chwile..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze dobre- wdziesiątkę;) drygie słabizna bez sensu to rozmycie i focus taki ograniczony-tzn mniej więcej rozumiem co Tobą kierowało do tego, jeśli dobrze rozumiem chciany przekaz, to zmniejsz kadr, zetnij u góru tam gdzie zaczyna się igła rzutki :) ale i tak pierwsze o NIEBO lepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności